Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wombo Combo czyli 3 najlepsze kompozycje championów

Wiele osób wybiera bohatera nie patrząc na picki pozostałych graczy. Polega tylko na tym, że ten champion jest jego ulubionym/ że najlepiej mu się gra daną postacią. Wiecie ile możecie zyskać składając team w którym umiejętności bohaterów ze sobą współgrają? BARDZO dużo. W poniższym zestawieniu przedstawię Wam 3 najlepsze (moim zdaniem) kombinacje.

3. Wombo Combo

ADC: 

SUPP:

MID: 

TOP:

JG:

Jak komponują się ze sobą ci bohaterowie? Już wyjaśniam. Chodzi głównie o ich “ultimejty”. Combo zaczyna Jarvan wbijający się w przeciwników ze swoim R jarvanr. Zaraz po nim Leona stunuje wrogów zamkniętych w Katakliźmie Jarvana dziękileonar.Chyba wiecie co będzie działo się dalej? W międzyczasie MF używa missfortuner, Malphite podrzuca wrogów  malphiter, a Yasuo dokańcza dzieła swoimyasuor zbierając przy okazji pentakilla.

2. Kill&Run

ADC:

SUPP:MID:

TOP:

JG:

Jak w tytule- zabić i uciec. Ta drużyna nie współgra ze sobą bezpośrednio- bardziej chodzi o napsucie krwi przeciwnikowi. Każda z tych postaci zadaje całkiem przyzwoite obrażenia, a poza tym (i co najważniejsze) posiada jakąś umiejętność pozwalającą na escape. Thresh pełni tu role obrońcy, który w sytuacjach krytycznych (gdy sojusznik nie ma many/energii/hp) poświęci własne życie dla innych. Ta kompozycja daje masę zabawy- gdy grałem takim teamem z moimi znajomymi, to drużyna przeciwna wściekała się bo prawie zawsze uciekaliśmy z 1/10 hp :D. Gorąco polecam!

1. Poke wszędzie, co to będzie?

ADC: albo

SUPP:

MID:

TOP:
JG:  albo
Obijanie przeciwnika to bardzo ważna rzecz. Powyższa drużyna będzie bardzo często zmuszała oponentów do powrotu do bazy. Na bocie mamy piękne połączenie Q Ezreala ezrealq i Lulululuq. Mid to z kolei Orianna spamująca kulą, a na topie pojawiła się sławna dzida nidaleeq Nidalee. Co do jungli- zarówno Elise jak i Lee Sin mają dosyć niskie cooldowny połączone ze sporymi obrażeniami. Nic dodać, nic ująć. Tak jak Kill&Run ta drużyna również będzie irytowała przeciwników.

 

Warto zaznaczyć, że na powyższe kombinacje trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Dają naprawdę dużo radochy z gry (potwierdzone info), ale nie zawsze zapewnią wygraną. Czasami jednak warto odejść od utartych schematów.

Jak podobał się Wam mój pierwszy artykuł? Dajcie znać w komentarzach! Pozdrawiam

Shikimishi

Powyższy wpis jest mini-blogiem stworzonym przez czytelnika, a redakcja portalu How2Win nie ingerowała w jego treść. Mini-blog jest formą, w której to czytelnicy tworzą treść, którą mogą się podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Dział zawierający wszystkie mini-blogi znajdziesz na stronie głównej w zakładce Społeczność lub bezpośrednio pod adresem https://how2win.pl/category/mini-blog/.

Jeśli także chcesz dołączyć do grona twórców Mini-blogów – zapraszamy serdecznie do skorzystania z formularza dodawania wpisu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.