Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Tier Lista ADC – patch 7.24b

Przedstawiamy wam tier listę ADC ułożonych od najsilniejszych (Tier 1) do najsłabszych (Tier 4), skupiając się na soloQ.

Lista dotyczy patcha 7.24B.


Tier 1 – Grupa bardzo mocnych championów, którzy świetnie sprawdzają się w obecnej mecie. Genialne picki, które powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru postaci.

Tier 2 – Bohaterowie, którym niewiele brakuje, by znaleźć się w czołówce ligi. Nadal bardzo silne picki, dobrze wykonujące swoje zadanie.

Tier 3 – Zbalansowane postacie, nieodstające ani w jedną, ani drugą stronę. Warte wyboru, gdy nie pozostało nam nic lepszego.

Tier 4 – Championi, których sukces polega przede wszystkim na umiejętnościach grającego. Użyteczni w specyficznych match-upach.

Jeśli jakaś postać nie została zawarta, nie oznacza to, że nie występuje na danej linii – po prostu jest pickiem sytuacyjnym, wykorzystywanym zbyt rzadko.


Tier 1

ezrealmissfortunevaynetwitchjhin

Tier 2

tristanakogmawdravenxayahsivir

Tier 3

kalistacorkiquinnjinx

Tier 4

lucianvarusashe

Ezreal Nadeszły złote czasy dla jasnowłosego odkrywcy Runeterry. Po rozbłysku w jungli pod koniec sezonu siódmego, Ezreal powrócił jeszcze z większą siłą, nowy system run, a w szczególności Kleptomancja, pozwoliła wywindować go na sam szczyt rankingowy. Ścieżka Inspiracji sprawiła, że zniknęły poprzednie problemy tej postaci jak choćby czyszczenie fal stworów. Obecnie darmowe ciastko aż do 12 minuty pozwala mu, w połączeniu z główną runą pozostawać bardzo długo na linii – dzięki czemu możemy wywoływać ogromną presję na przeciwniku.

Miss Fortune Bardzo duże zaskoczenie obecnego sezonu. Sarah miała zawsze duże problemy zarówno z brakiem systemu ucieczki oraz manożernością, jednak ścieżka czarnoksięstwa spisuje się na Łowczyni Nagród doskonale. Świetnie skaluje się  z “Przywołaniem Aery” bądź “Ezoterycznej komety  missfortunee oraz z przedmiotami na przebicie pancerza theblackcleaveryoumuusghostblade
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.