Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Werifikacja adresu e-mail LoL

W ramach ciągłych prac mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa kont przywoływaczy wprowadziliśmy weryfikację e-mail dla wszystkich zmian na koncie. Po aktywowaniu przez graczy system wyśle wiadomość na wasz adres e-mail za każdym razem, gdy zostanie wprowadzona jakaś modyfikacja. Dzięki temu dowiecie się, gdy będzie dziać się coś podejrzanego.

Aby aktywować weryfikację e-mail i zapewnić bezpieczeństwo swojemu kontu:

  • Zalogujcie się na stronie leagueoflegends.com
  • Kliknijcie imię przywoływacza
  • Postępujcie zgodnie z instrukcjami, aby ustawić weryfikację e-mail.

Niepowołane osoby nie dokonają żadnych zmian na twoim koncie, jeżeli nie posiadają także dostępu do twojego konta e-mail. To dopiero pierwszy krok – rozpatrujemy kolejne zabezpieczenia, które podniosą poziom bezpieczeństwa na waszych kontach, takie jak ochrona przez SMS i wiele innych. Wyczekujcie dalszych informacji.

W ramach podziękowania dajemy dopalacz PZ na 4 zwycięstwa wszystkim, którzy włączą weryfikację e-mail. Udajcie się na leagueoflegends.com, aby rozpocząć.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.