Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

PAKIETY BARW – FAQ

CZYM SĄ CHROMATYCZNE ZESTAWY?

Chromatyczne zestawy to nowy sposób personalizacji bohaterów. Podczas gdy skórki z reguły przedstawiają zmienioną wersję bohatera – Graves jako szef mafii, Cho’Gath w wiktoriańskim stroju – chromatyczne zestawy odpowiadają za zmianę garderoby. Wpływają na paletę kolorów skórki, bez zmieniania motywu przewodniego.

Chromatyczne zestawy to eksperymentalna funkcja, więc jej przyszłość – od kosztu po sposób dostępności – w całości zależy od reakcji społeczności, i będzie się zmieniać, w być może znacznym stopniu wraz z rozwojem.

CZY MOGĘ KUPIĆ BARWY ZA PZ?

Dwa razy do roku organizujemy wyprzedaż pojedynczych Barw za PZ.  Następna wyprzedaż odbędzie się w dniach 22 marca — 5 kwietnia 2017. Znajdziesz w niej Barwy, od których premiery minęło co najmniej 5 miesięcy, jednak będzie je można kupić również na co drugiej wyprzedaży.  To oznacza, że Barwy, które były do kupienia na poprzedniej wyprzedaży, tym razem do niej nie trafią (ale powrócą w przyszłości). Podczas tych wyprzedaży Barwy będą sprzedawane pojedynczo za 2000 PZ.

JAK MOGĘ KUPIĆ CHROMATYCZNE ZESTAWY?

Barwy pojawiają się pojedynczo lub w potrójnych pakietach od 25 sierpnia 2016. Pakiety znajdziesz w zakładce Skórki w sklepie w cenie 590 RP za każdy. Możesz też kupić pojedynczą Barwę za 290 RP. W przeciwieństwie do skórek, nie można kupić Barw na ekranie wyboru bohatera. Aby kupić Barwę, musisz posiadać pierwotnego bohatera lub skórkę, którą zmienia. Gdy przeglądasz Barwy w sklepie, ich cena zależy od tego, czy już posiadasz odpowiedniego bohatera lub skórkę.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ CHROMATYCZNY ZESTAW?

Chromatyczny zestaw może być zwrócony w przeciągu 90 dni od zakupu w zamian za jeden żeton zwrotu. Więcej informacji znajdziesz w naszym FAQ zwrotów.

PLANUJECIE WYPRZEDAŻE CHROMATYCZNYCH ZESTAWÓW, TAK JAK W PRZYPADKU SKÓREK?

Od sierpnia 2016 organizujemy dwie wyprzedaże zestawów chromatycznych za PZ rocznie. Od marca 2017 oferujemy również ograniczone wyprzedaże w zamian za RP, więc tym razem zestawy chromatyczne, którym od dawna należy się wczesna wyprzedaż, będą dostępne po 195 RP. Poniżej znajdziesz zestawienie wyprzedaży, która odbędzie się w dniach 22 marca — 5 kwietnia 2017.

Dopracujemy ten proces, aby od tej pory zestawy chromatyczne trafiały najpierw na wczesną wyprzedaż, a następnie na wyprzedaż za PZ.

tabela

CZY MOGĘ PODAROWAĆ PAKIET CHROMATYCZNYCH ZESTAWÓW NORMALNIE LUB PRZEZ TAJEMNICZY PREZENT?

Nie będzie to dostępne podczas premiery, ale może pojawi się w przyszłości.

CZY KTÓREŚ Z ISTNIEJĄCYCH SKÓREK ZOSTANĄ ZMIENIONE NA CHROMATYCZNE ZESTAWY?

Pomimo że Zardzewiały Blitzcrank był motorem napędowym wprowadzenia chromatycznych zestawów, nie będziemy zmieniać żadnych skórek na chromatyczne zestawy na początku. Te skórki stworzono dawno temu, więc włączenie ich do nowej funkcji wydaje się pochopne. Podobnie jak z wieloma elementami funkcji, może się to zmienić.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.