Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nervarien zbanowany podczas streamowania

Jeden z najpopularniejszych polskich streamerów wpadł wczoraj na pomysł challange’u, który miał zaprowadzić jego świeże konto do challangera w 10 dni. Wyzwanie Nervariena, bo o nim mowa, przerwał Riot, który w trakcie rekordowego dla niego 15-tysięcznego streama postanowił zbanować naszego rodaka.

Damian zaczął wspinaczkę po szczeblach SoloQ od bardzo dobrego wyniku 9/1, co zakwalifikowało go do Golda III. Chwilę później został wyrzucony z champion selectu. Sprawa jest tym bardziej dziwna, że w mailu od Riotu nie ma konkretnego wyjaśnienia za co streamer mógł zostać ukarany.

Nervarien założył temat na redddicie, który został bardzo szybko skasowany (jest tam zakaz umieszczania postów o kontach):

q

Nie wiadomo jak wyjaśni się sytuacja. Jedną z opcji jest to, że Riot zaczął podejrzewać Polaka o przekręty związane z reflinkami, których dzięki streamowaniu zyskał bardzo dużo. O przebiegu tej sprawy będziemy Was na bieżąco informować.

Oprócz zbanowanego ACC w Goldzie, Nervarien posiada również konto w Diamond I na serwerze Nordic East, które nie zostało dotknięte karą. Link do jego streama na twitchu znajdziecie tutaj.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.