Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Możliwy skin do Yasuo

Nie wykluczone, że poznaliśmy pierwsze szkice nowego skina do Yasuo. Jeden z graczy pojechał na imprezę znaną “JapanExpo”, gdzie zrobił zdjęcia skina, nad którym pracowali pracownicy Riotu.


Niewykluczone, że pewnego dnia zobaczymy tego skina na Summoner’s Rift jednak należy pamiętać, że w przeszłości na podobnych eventach tworzono podobne skórki takie jak: Exterminator Twitch, Pulsefire/Future Cait, Pizza Deliver Sivir, czy Dunkmaster Darius, z czego na dzień dzisiejszy potwierdzono, że tylko ten ostatni ujrzy światło dzienne (choć przy każdym z tych skinów Rioterzy twierdzili, że bardzo chcieli by pewnego dnia wydać te skiny).

Warto też wziąć pod uwagę, że Yasuo jest głównym kandydatem społeczności do otrzymania championship skina.  Wszystko z powodu tego iż dotychczas skórkę z okazji Mistrzostw Świata w League of Legends otrzymywała pierwsza postać wydana w presezonie (Riven w sezonie 2 i Thresh w sezonie 3), a takim championem dla sezonu 4 jest właśnie Yasuo. Jeśli teoria ta okazałaby się prawdą to zaprezentowana nam skórka jeszcze przez bardzo długi czas nie zostanie wydana.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.