logo

Ikona URF-a, nerf Katariny i buff Ryze’a

Na serwer testowy PBE wprowadzona została kolejna aktualizacja, przynosząc ze sobą między innymi kolejną porcję zmian w balansie postaci. Przegląd nowości z tego patcha zacznijmy od aktualizacji jednej z niedawno wprowadzonych na PBE skórek, noszącej nazwę Archduke Nasus. Od teraz między innymi kolorystyka tego skina zmienia się po aktywacji ulta, a od teraz skórka ta prezentuje się następująco:

Wraz z nową aktualizacją na serwer testowy wprowadzono nową ikonę przywoływacza, przedstawiającą Urfa Manata i choć póki co nie ma oficjalnej informacji w jaki sposób będziemy mogli ją zdobyć to możemy przypuszczać, że jest ona związana z prawdopodobnym ponownym nadejściem na serwery live trybu Ultra Rapid Fire. Wspomniana ikona prezentuje się w następujący sposób:
Warto wspomnieć, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podstawowa mapa w League of Legends, czyli Summoner’s Rift przestała być już wersją beta.
Teraz przejdźmy już do wspomnianych zmian w balansie postaci:

Katarina

Ogólne Zmiany
  • Bazowa ilość HP została zmniejszona z 560 do 510
  • Ilość przyrostu HP na poziom została zwiększona z 80 do 83
  • Bazowa ilość regenerowanego HP na sekundę została zmniejszona z 1.5748 do 0.9

Ryze

Overload (Q) ryzeq
  • Bazowa ilość obrażeń została zwiększona z 40/60/80/100/120 do 60/80/100/120/140

Sion

Unstoppable Onslaught (R) sionr
  • Od teraz zabicie naszego przeciwnika przy pomocy tej umiejętności nie przerywa jej działania

Zilean

Ogólne Zmiany
  • Ilość przyrostu HP na poziom została zwiększona z 71 do 77
Time Bomb (Q) zileanq
  • Koszt many został zmniejszony z 60/70/80/90/100 do 60/65/70/75/80
Rewind (W) zileanw
  • Koszt many został zmniejszony z 40 do 35 – Obecnie na serwerach live koszt ten wynosi 50

Jeśli jesteście zainteresowani listą wszystkich zmian jakie mają szansę pojawić się na serwerach live wraz z następną aktualizacją oznaczoną numerem 5.6, to zapraszam was do lektury tego wpisu gdzie znajdziecie wszystkie nowości wprowadzone na PBE od momentu wydania patcha 5.5: Patch 5.6 Patchnotes/ zmiany Patcha 5.6

źródło: surrenderat20.net

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.
Top