Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Eksperymentalne zmiany w Aatroxie

Na serwer testowy PBE wprowadzona została kolejna, tym razem stosunkowo mała aktualizacja skupiająca się tylko i wyłącznie na eksperymentalnych zmianach w Aatroxie, których premiera nie jest planowana na patch 9.7.

Aatrox


Umbral Dash (E)

  • Wartość efektu leczącego została zwiększona z 20/22.5/25/27.5/30% do 20/25/30/35/40% fizycznych obrażeń zadawanych wrogim championom
  • Czas odnowienia została zmieniona z 9/8/7/6/5 na 7 sekund
World Ender (R)
  • Efekt tej umiejętności został zmieniony na:
    • Czas odnowienia: 160/140/120 sekund
    • Aatrox ujawnia swoją Demoniczną Formę na 7/10/13 sekund rozpoczynając tym samym ładowanie Studni Krwi. Studnia Krwi przechowuje wszystkie efekty leczące jakie otrzyma on w tym czasie. Pod koniec trwania tego efektu lub w momencie otrzymania śmiertelnych obrażeń uzdrawia się on w zależności od tego jaką bardzo naładował on Studnie Krwi
    • W trakcie tego czasu The Darkin Blade (Q) nie posiada czasu odnowienia, a jego użycie odnawia czas odnowienia Umbral Dasha (E). Dodatkowo w momencie gdy Aatrox nie znajduje się w starciu z wrogimi championami lub wrogimi wieżami zyskuje on bonus do prędkości poruszania się, bonus do AD równy 20/25/30% całkowitego AD i nakłada on efekt przerażenia na pobliskie wrogie miniony.

źródło: =http://www.surrenderat20.net/2019/03/321-pbe-update-tentative-balance-changes.html

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.