Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Buff Siona i nowe ikony jako nagrody za Sezon 2014

Kolejny tym razem stosunkowo nieduży patch został właśnie wprowadzony na serwer testowy PBE. Nie przedłużając przejdźmy więc od razu do zmian jakie za pośrednictwem tej aktualizacji zaserwował nam Riot.

Ikony będące nagrodą za osiągnięcie odpowiedniej ligi w danym rodzaju drabinki rankingowej w sezonie 4 zostały lekko zmienione (kolory zostały rozjaśnione, a barwa numeru “2014” została dopasowana do danej rangi). Poniżej możecie znaleźć najnowszą wersję tychże ikon:

Solo – Brąz, Srebro, Złoto, Platyna, Diament Master, Challenger (1 – 2 – 3)

3v3 – Brąz, Srebro, Złoto, Platyna, Diament Master, Challenger (1 – 2 – 3)


5v5 – Brąz, Srebro, Złoto, Platyna, Diament Master, Challenger (1 – 2 – 3)

W związku z nadchodzącymi zmianami w systemie “Refer-a-Friend” Riot zdecydował, że specjalnie skórki zdobyte przez graczy za zaproszenie odpowiedniej liczby przyjaciół przed wprowadzeniem nowej wersji systemu zostaną potraktowane tak samo jak Legacy Skiny (otrzymają specjalny znacznik wyświetlany podczas ekranu ładowania).

Jeden z pracowników Riotu – Vesh zapowiedział, że już na PBE pojawią się eksperymentalne zmiany w Sorace (należy podejść do nich z wyjątkowo dużym dystansem) i choć nie pojawiły się one w najnowszej aktualizacji to poniżej możecie znaleźć post tegoż Riotera, który przybliży wam co w związku z tym pojawi się na PBE w najbliższym czasie:
Witajcie,
Zamierzamy przetestować Sorakę ze zwiększonym zasięgiem na W, a także z naprawionym czasem castowania Q (w założeniu ma on bardziej przypominać Q Nami niż W Twitcha).

W najnowszej aktualizacji pojawiło się także kilka zmian w balansie postaci:

Lucian

The Culling (R) lucianr
  • Ilość bazowych obrażeń zadawanych przez jedną kulę została przywrócona do 40/50/60

Quinn

Ogólne Zmiany
  • Wycofano się z wszelkich zmian wprowadzonych w poprzednich aktualizacjach

Sion

Ogólne Zmiany
  • Wartość przyrostu HP na poziom została zwiększona z 70 do 73
Decimating Smash (Q) sionq
  • Koszt many został zmniejszony z  50/55/60/65/70 do 45/50/55/60/65
Soul Furnace (W) sionw
  • Wartość przyrostu maksymalnego HP przy zabiciu przeciwnika/zdobyciu asysty/zabiciu dużego potwora w jungli została zwiększona z 8 do 10
  • Koszt many został zmniejszony z 70/75/80/85/90 do 65/70/75/80/85
Roar of the Slayer (E) sione
  • Koszt many został zwiększony z 25 do 35
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.