Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dokop naszym redaktorom i wygraj nagrody! – Liga How2Win #3

Jak informowaliśmy Was jakiś czas temu, niedawno ruszyły zapisy do kolejnej edycji Ligi How2Win, której wybrani spośród naszych publicystów kapitanowie, wciąż z otwartymi ramionami czekają na wasze zgłoszenia. Ośmiu naszych przedstawicieli weźmie pod skrzydła 5 czytelników, by uczynić z nich pełnoprawną drużynę, z którą później będzie uczestniczyć w rozgrywkach w formacie LCS, aby dowieść, że to jego zespół zasługuje na najwyższe miejsce na podium.

Trzecia edycja naszego turnieju to świetna okazja na:
– dobrą zabawę,
– poznanie części naszej redakcji z nieco innej perspektywy,
– pokazanie swoich umiejętności szerszemu gronu naszej społeczności, dzięki streamowanym i komentowanym na żywo rozgrywkom fazy pucharowej, do których odnośnik znajdzie się na głównej stronie naszego portalu
– zdobycie nagród, które otrzyma każdy aktywny uczestnik Ligi

Jeśli udało mi się Was zachęcić do Ligi, choć w niewielkim stopniu, to poniżej znajdziecie informacje o niej oraz oczekujących na was kapitanach. Zapraszamy do wzięcia udziału 🙂

Podstawowe wiadomości:

Czas trwania zapisów: 31.10 – 27.11.16

Rozpoczęcie rozgrywek: 02.12.16

Serwer: EUNE

Format rozgrywek: 8 drużyn w jednej grupie, mecze każdy z każdym BO1, a w fazie pucharowej BO3

Nagrody: I miejsce – 1000 RP, Ryze, Skórka Ryze Zwycięzca, Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa

Pozostałe drużyny – Dopalacz PZ na 4 zwycięstwa

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie – TUTAJ

KLIKNIJ TUTAJ, ABY SIĘ ZAPISAĆ

Kapitanowie

 

Achmed

Najbardziej wystrzałowy kapitan z całej ósemki. Dawno temu, w wyniku średnio udanego eksperymentu naukowego, pozbawił się wszelkich szans na zwycięstwo w konkursie piękności oraz włosów na głowie. Jego wybuchowy temperament niejednokrotnie zawstydzał samego Ziggsa, a bombowe taktyki mają w teorii zaprowadzić jego drużynę do zwycięstwa. Wprawiony w organizacji turniejów dla How2Win, chce pokazać, że umie je także wygrywać.

Euphranor

Z wystrzałowością prawie dorównuje Achmedowi, lecz jego specjalnością jest strzelanie prosto w głowę niczym Caitlyn swoją superumiejętnością. Główny redaktor działu CS:GO i fanatyk noży nie ustępuje jednak nikomu w swoich zdolnościach na Polach Sprawiedliwości i w wolnych chwilach między rushowaniem B, praktyczną nauką rosyjskiego i otwieraniem skrzynek, przygotowuje plan podboju Runterry.

Gord0n

Spośród wszystkich trenerów, on jako jedyny zajmuje się tym już od pierwszej edycji. Najpierw w półfinale, potem w finale, teraz celuje tylko w najwyższe miejsce na podium. Na stronie zajmuje się opieką nad działem newsów, a prywatnie marudzeniem i utwierdzaniem innych, że to on ma zawsze rację. Mimo twardej skorupy, w środku jest tak naprawdę delikatną duszyczką oglądającą My Little Pony.

Hansen

Pomimo bycia najnowszym narybkiem w redakcji, szybko się zaaklimatyzował i już szykuje się na podbój świata. Lekcje dotyczące swojego ukochanego Veigara brał wprost od wschodnich mnichów z zakonu Rei i tę wiedzę z pewnością będzie chciał wykorzystać w praktyce, udowadniając innym, że rzeczywiście jest złem i zmieniając ich śmiech w nieskończoną rozpacz.

MicroAce

W wiedzy o e-sporcie prawie dorównuje Kaadzikowi, więc został mianowany na przełożonego tego działu w strukturach How2Win. Od tego czasu dzielnie i cierpliwie analizuje wszystkie ważne mecze, co, mimo wszelkich starań i nieskończonej wiary w Renegades, pozwoliło mu jak dotąd uniknąć ostatniego miejsca w Fantasy LCS. W Lidze, po skończeniu swoich wykładów o szacunku wobec wszystkich, nawet najbardziej znienawidzonych wrogów czy streamerów, chce pokazać, z jakiej ulepiony jest gliny.

Radomi

Tak, to on. Ten, który za odpowiednią opłatą dostarcza koreańskim mistrzom informacje o najlepszych pickach wprost ze swoich Tier List. Obecnie ukryty pod przykrywką newsmana, tworzy te arcydzieła, by mydlić oczy przeciwnikom. Prywatnie koneser wszelkich bohaterów wsparcia, rodowity mieszkaniec Radomia, a na domiar złego (wraz z Gord0nem) zagorzały fan Clown9.

Snakersid

Naprawdę stara się być najlepszym, jak nigdy dotąd nikt. Choćby dżunglę miał przemierzyć wzdłuż i wszerz, odnajdzie wszystkie buffy. Wszystkie techniki, jakie pragnie wykorzystać, nabył, oglądając gry profesjonalistów podczas niewolniczej ciężkiej pracy w e-sporcie (choć chodzą słuchy, że to oni nabyli je od niego). Jedno jest pewne – jeśli usłyszysz w lesie jego śpiew, nie oczekuj niczego dobrego i bierz nogi za pas!

Shiro

Jako jeden z nielicznych postanowił dzielnie kontynuować dziedzictwo triumfatora poprzedniej edycji turnieju, a przynajmniej w zakresie oglądania zbyt dużej ilości anime. W życiu, którego przez mangę pozostaje mu już niewiele, zajmuje się pisaniem – na portalu artykułów, a na Summoner’s Rift obelg na czołach zmasakrowanych jego karabinem maszynowym rywali (oczywiście katakaną). Jest również niepoprawnym optymistą, co pokazuje poprzez nieograniczoną wiarę w wygranie Worldsów przez Fnatic. Z podobnym nastawieniem zamierza ruszyć na czyhających na jego drodze przeciwników w naszym turnieju.

 
Liga How2Win opiera się w całości na naszym forum – http://forum.how2win.pl/ – i to tam będą pojawiać się najświeższe informacje na jej temat. Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić poczynania naszych ekip, odwiedź je koniecznie!

Jeśli natomiast macie jakieś pytania, śmiało piszcie je w komentarzach pod tym artykułem lub w wyznaczonym do tego temacie na forum.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.