Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zdobądź specjalne ikony po premierze Xayah i Rakana

Krótkie przypomnienie: urządzamy WEEKEND Z PODWÓJNYMI PZ od 9:00 CEST 22 kwietnia do 8:59 CEST 24 kwietnia. Stworzyliśmy także dwie unikalne ikony przywoływacza, które będzie można odblokować tylko w ciągu pierwszego tygodnia po tym, jak vastajański duet trafi na Summoner’s Rift.

Ikona Daru Magii:

W odróżnieniu od innych bohaterów, Xayah i Rakana będzie można wysyłać w prezencie za PZ, w dniach 20-27 kwietnia! Wyślij w prezencie znajomemu Xayah lub Rakana za jedyne 6300 PZ (normalnie kosztują 7800 PZ) i odblokuj dla siebie ekskluzywną ikonę przywoływacza (to zadziała także wtedy, jeśli wyślesz prezent za RP).

 

 

 

 

 

 

Ikona Płonących Piór:

Zdobądź specjalną ikonę przywoływacza, sprowadzając na Summoner’s Rift Xayah i Rakana razem. Aby zakwalifikować się do odbioru tej ikony, rozegraj dwie gry jako Xayah, gdy w twojej drużynie jest Rakan albo jako Rakan, gdy w twojej drużynie jest Xayah. Liczyć się będzie każda ukończona gra zwykła, rankingowa lub z botami (z wyłączeniem gier niestandardowych).


UWAGA: Obie ikony do odblokowania będzie można zdobyć tylko między 17:00 CEST 19 kwietnia a 8:59 CEST 27 kwietnia. Ikony zostaną przyznane w ciągu dwóch tygodni od zakończenia promocji.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.