Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Urgot z nowym pasywem

Rework Urgota jest coraz bliżej – przez kilka następnych patchy wprowadzane będą drobne modyfikacje, abye nieco przywrócić do życia Dumę Kata. Jednakże na horyzoncie dalej widzimy wielki napis “Rework Urgota”, który stopniowo i nieubłaganie się do nas przybliża.

Dzisiaj o Urgocie wypowiedział się jeden z pracowników Riotu – Meddler (obecnie główna osoba odpowiedzialna za design postaci w League of Legends):

Bardzo prawdopodobne, że zastąpimy obecny pasyw Urgota podczas reworku. Jest on potężny, ale jednocześnie ciężko go docenić i nie oferuje zbyt dużo interesujących wyborów jakich możemy dokonać jako gracz. Tak czy tak będziesz atakował i strzelał z urgotq Q starając się zdjąć jeden z celów – Urgot woli pojedyncze cele i dostosowywanie swojej pozycji, a nie oznaczanie wszystkich swoim pasywem.

Meddler dopytywany o konkretne działanie nowego pasywa powiedział, że obecnie ma kilka możliwych rozwiązań, jednak ostateczny kształt będzie zależał od całego zestawu umiejętności.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.