Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Vladimir Złodziej Dusz dostępny

*Łup*

Dźwięki pękającego drewna budzą Vladimira Złodzieja Dusz ze snu, gdy jego wóz nagle się zatrzymuje. Z łoskotem otwiera drzwi i wychyla się z pokrytego satyną wnętrza powozu. Jego blada twarz połyskuje w blasku szmaragdu osadzonego w amulecie. Powoli, krok po kroku, Vladimir idzie w kierunku powożącego pojazdem, leżącego bez życia i przybitego do siedzenia pociskiem, który przebił jego klatkę piersiową.

„Proszę wybaczyć, sir. Zabierzemy pańską sakwę”.

Vladimir odwraca się w stronę trzech zakapturzonych postaci. Ich ostrza połyskują w chłodnym księżycowym świetle. Ten, który przemówił, robi krok naprzód i podnosi wyżej broń. Vladimir uśmiecha się szyderczo. Podnosi amulet w stronę niedoszłych złodziejaszków, wypuszczając z niego duchy, które przebijają się przez ciało pierwszego z mężczyzn. Drugi bandyta krzyczy ze strachu, który zagościł na jego twarzy. Vladimir odbiera mu życie. Oczy ostatniego rabusia otwierają się szeroko, gdy Złodziej Dusz zwraca się ku niemu. Z kpiącym uśmieszkiem Vladimir zatapia się w ziemi. Mężczyzna odrzuca swój sztylet i szykuje się do ucieczki, ale jest już za późno. Upada. Otoczony duszami torturowanych więźniów Vladimira, oddaje im ostatnie tchnienie.

Na pozbawionej krwi twarzy Vladimira Złodzieja Dusz gości złośliwy uśmiech, gdy ten stoi pośród pozbawionych życia ciał napastników.  Cztery do kolekcji.

Odbierz przeciwnikom dusze z Vladimirem Złodziejem Dusz, dostępnym teraz w sklepie League of Legends za 1350 RP (w wyprzedaży za 975 RP do 14 lipca).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.