logo

“Kto ma większego?”, czyli ranking postaci z największymi mieczami

O tym, że dla naszych championów walczących na Fields of Justice ich broń jest najważniejsza, wie pewnie każdy. Ale czy ktoś z Was analizował jak dokładnie prezentują się bronie bohaterów? Jak zbudowane są łuki, różdżki, pałki oraz miecze? Właśnie, miecze. Te takie metalowe, ostre, długie… A zastanawialiście się jak długie? Śpieszę z pomocą! 😉 Podjęłam się fachowemu określeniu, które postaci posiadają największe narzędzie zagłady, a następnie sporządziłam poniższy ranking. 

 

Miejsce numer 5

 

Ranking otwiera najsprawiedliwsza kobieta w Lidze. Jest to dla Was zaskoczenie, że to właśnie kayle Kayle zajmuje piąte miejsce? Nie powinno, bo ta kobieta jako ucieleśnienie dobra posiada broń, żeby móc o to dobro walczyć. Miecz Kayle przypomina formą te, używane przez średniowiecznych rycerzy. Dodatkowo razem ze zbroją i hełmem po prostu musiała się pojawić w tym rankingu. Kayle może i jest blondynką, ale za to ma całkiem duży miecz, będący zabójczym przedłużeniem jej ręki. Zazdrościsz?

Miejsce numer 4

Miejsce 4 zajmuje wojowniczka z Noxusu – riven Riven. Jest to druga kobieta w rankingu, a mimo złamanego miecza na rivenr R potrafi zdziałać cuda. Zgodne jury (patrz: ja) uznało, że Riven ma największy miecz wśród kobiet. Chłopaki, kryjcie się, to naprawdę groźna babka, a jej obecność w grze sprawia, że przeciwnikom skacze ping.. to znaczy puls.

Miejsce numer 3

Środkowe miejsce przyznałam garen Garenowi. Mogłoby się zdawać, że to właśnie on otrzyma pierwsze, w tym jakże wartościowym rankingu, ale wielkość jego miecza nie była wystarczająca, dlatego zajmuje ostatnie miejsce na podium. Ten demaciański wojownik prezentuje miecz godny obrońcy swojego królestwa i wiele razy pokazał na co go stać na Summoners Rift, szaleńczo wirując po mapie. Nie raz pewnie dostaliście palpitacji serca, gdy Garen zaskoczył Was swoim garene E.

Miejsce numer 2

Drugie miejsce na podium zajmuje tryndamere Tryndamere. Król Barbarzyńców dzierży miecz, którym zabił niejednego przeciwnika. Nic dziwnego, że ashe Ashe wyszła za tego mężczyznę z krwi i kości. Każda kobieta chciałaby mieć tak wytrzymałego faceta jak Trynda na swoim tryndamerer ulcie. Wracając jeszcze do wielkości miecza, Tryndamere przegrał z liderem rankingu dosłownie na milimetry. Także warto wiedzieć, że na górnej alei pojawia się wojownik z drugim co do wielkości mieczem w Lidze. Swoją drogą, ciekawe ile ta broń waży?

 

Miejsce numer 1

Zwycięzcą rankingu na największy miecz w League of Legends jest … (fanfary!) aatrox Aatrox, który według oficjalnej historii

“Włada swoim ogromnym mieczem z gracją, pokonując całe legiony wrogów”

Mimo że tylko kilka milimetrów przesądziło o jego wygranej, broń Aatroxa prezentuje się wręcz majestatycznie, a do tego sieje pogrom wśród reszty bohaterów Ligi. Następnym razem grając tym bohaterem nie zapomnij wypomnieć przeciwnikom, że masz największą broń w grze. To może przesądzić o Twojej wygranej. 😉

 

Spodziewaliście się takiego wyniku? Który z bohaterów Waszym zdaniem mógł wygrać ten ranking? Dajcie znać w komentarzach. 😉

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.
Top