Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Od dziś zdobywajcie emblematy rankingowe

Emblematy pokazują, jak gracie z innymi, aby wygrywać mecze. W dynamicznych meczach rankingowych zniszczcie 25 nexusów, aby zyskać nowy emblemat na ekranie profilu i lig. Niezależnie od tego, czy gracie solo, z jednym lub dwoma znajomymi albo całą drużyną, znajdziecie emblemat dla siebie.

Zwycięstwa liczą się wstecz od patcha 6.12, nie od początku sezonu. Sprawdźcie swój profil, żeby dowiedzieć się, ile zwycięstw potrzebujecie do zdobycia emblematu. Oto jak wygląda rozpiska:

  • Aby zdobyć i zatrzymać emblemat solowy, znaczna większość ostatnich 25 zwycięstw musi być z grania solo
  • Dynamiczny emblemat zostanie przyznany za wygrywanie w dobieranych ekipach o różnym rozmiarze.
  • Aby odblokować i zatrzymać emblemat drużynowy, większość ostatnich 25 zwycięstw musi odbyć się w dobranej ekipie czterech lub pięciu osób
  • Emblemat może się zmienić z upływem czasu, odzwierciedlając ostatnie 25 zwycięstw w dynamicznych rozgrywkach rankingowych

Solo

Dynamiczna

Drużyna

Emblematy są jeszcze na wczesnym etapie, rozważamy różne aktualizacje tego systemu na podstawie waszych opinii, więc dajcie nam znać!

Pytania i odpowiedzi:

Czy mogę mieć więcej niż jeden emblemat naraz?

Nie. Emblematy mają odzwierciedlać jak wygraliście ostatnie 25 meczów, więc mogą zmienić się w ciągu sezonu.

Gdzie pokazuje się (lub nie) mój emblemat?

Emblematy pokazują się na stronach profilu i lig. Nie pokazują się na ekranie wczytywania lub w trakcie gry.Dlaczego nie pokazać emblematów w ekranie wczytywania?

Przyszłość emblematów zależy od waszego odzewu. Mamy pomysły na to, jak emblematy mogłyby wpisywać się w nagrody rankingowe, więc dajcie nam znać, co o tym sądzicie i jak może wyglądać to w przyszłości.

Miażdżę mecze rankingowe ze znajomymi, ale chcę mieć emblemat solowy, czy dział Wsparcia Gracza może go dla mnie zmienić?

Nie, ale możesz zrobić to sam/-a, wygrywając bez znajomych.

Nie chcę aby mój emblemat się wyświetlał. Czy mogę go wyłączyć?

Nie, emblemat jest jak twój krąg rankingowy lub poziom maestrii.

Czy emblematy wpływają na dobieranie przeciwników?

Nie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.