Ahoj, kamraci!
Niektórzy z Was zapewne pamiętają ubiegłoroczne Mistrzostwa Bohaterów – był to dość duży projekt, którego celem było wyłonienie najbardziej lubianego przez naszą społeczność bohatera. Owy bohater otrzymał wiele wyjątkowych nagród – od małych ramek wokół portretu, przez miejsce na tle strony, aż po organizację wielkiego turnieju 1v1 owym bohaterem. W celu przypomnienia zapoznajcie się z ubiegłorocznym podsumowaniem.
Z przyjemnością ogłaszamy, iż w tym roku odbędzie się druga edycja Mistrzostw!
Mistrzostwa mają na celu wyłonić najbardziej lubianą postać przez naszych czytelników. Co tydzień będziemy zmieniać ankietę, by poznać Wasze dwie najbardziej ulubione postacie w każdej roli (zabójca, obrońca, wojownik, strzelec wyborowy, wspierający, mag). Następnie, po poznaniu tej dwunastki bohaterów pojawi się wielki finał, który będzie miał na celu wyłonienie najbardziej lubianego bohatera z najbardziej lubianych!
To nie koniec wrażeń – wraz z każdą ankietą odbędzie się losowanie, w której do wygrania będą karty PaySafe – 20zł podczas każdej rundy eliminacyjnej oraz 50zł w finale.
Bycie najlepszym na tle 120 bohaterów to niezły wyczyn, więc chcemy hojnie wynagrodzić wygranego bohatera. Prezentujemy następujące nagrody:
Specjalne miejsce na boku strony (w tle, obecnie jest tam grafika Pool Party) do rozpoczęcia okresu świątecznegoDiamentowa ramka wokół ikonki postaciSzczegółowy poradnik do postaci (o ile nie został już stworzony. Jeżeli poradnik jest przestarzały, zostanie zaktualizowany)Specjalny wpis o historii, procesie tworzenia, easter eaggach oraz ciekawostkach na temat danej postaciTurniej, którego szczegóły ujawnimy po zakończeniu MistrzostwNowa niespodzianka, nie mniejsza niż w poprzednim roku – zostanie ujawniona po zakończeniu Mistrzostw 😉Nowe ankiety będą pojawiać się regularnie w poniedziałek o godzinie 14:00. W pierwszej ankiecie wybierzecie Waszego ulubionego zabójcę. Za tydzień na ostrzał pójdą obrońcy, a następnie wojownicy, potem strzelcy wyborowi, wspierający i magowie. Na samym końcu odbędzie się wielki finał z dwunastką bohaterów, którzy przeszli przez eliminacje.
Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia Waszej ulubionej postaci i zachęcić do udziału w głosowaniu, by wygrać nagrody w postaci PaySafe Card, które mogą zostać przeznaczone na RP lub zakupy on-line. 🙂
Dodatkowe informacje
W Mistrzostwach biorą udział wszystkie postacie, które zostały wydane do dnia rozpoczęcia Mistrzostw – innymi słowy Azir oraz wszyscy przyszli bohaterowie nie wezmą udziału w Mistrzostwach Bohaterów.Każdy bohater będzie uczestniczył w eliminacjach do tej roli, którą przypisał mu Riot. Wejdźcie w profil > zakładka “Bohaterowie” i tam znajdziecie spis wszystkich ról. Tak, Teemo to strzelec.Jako, iż w Lidze mamy zaledwie 10 wspierających, a wojowników jest aż 36, postanawiamy przenieść jedno miejsce finałowe ze wspierających do wojowników. Innymi słowy – z eliminacji przejdzie jeden wspierający oraz trzech wojowników (we wszystkich pozostałych rolach przechodzi dwójka najlepszych).Ankiety będą pojawiały się regularnie w poniedziałki od godziny 14:00, a trwać będą do następnego poniedziałku, godziny 13:00 (wyjątkiem jest ostatnia ankieta eliminacyjna z magami, która potrwa do niedzieli). Wyniki losowania będą pojawiać się w poniedziałki wieczorami lub we wtorki do południa.Podczas każdej rundy eliminacyjnej będziecie mogli wskazać dwóch bohaterów, których chcielibyście widzieć w finale (wyjątkiem są wojownicy – ze względu na dużą ilość możecie wskazać trzech). Wyniki będą widoczne, dzięki czemu możecie na bieżąco śledzić przebieg ankiety.Ankieta finałowa zostanie zorganizowana w zupełnie innej formie niż eliminacje. Szczegóły podamy w odpowiedniej chwili.Losowania kart PaySafe odbędą się za pomocą systemu random.org – będziemy publikować screeny z losowania. W sumie do wygrania jest 170zł (120zł z eliminacji oraz 50zł w finale głównym).Redakcja H2W nie może wygrywać w losowaniu. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, zwycięzcą okazuje się osoba na kolejnej lokacie.Na stronie głównej pojawi się specjalny dział dotyczący Mistrzostw, dzięki czemu zawsze będziecie mieli szybki dostęp do wszelkich ankiet i wyników.Twoja reakcja na nasz wpis:
* - [* - [*Nawet*0)*Słodkie!*0)*AHA*0)*OMG!*0)*WTF*0)*Słabe*0)