Kolejka rotacyjnych trybów gry znów jest aktywna!
Dodatkowe tryby gry zapewniają unikalne podejście do klasycznej formuły League — od pierwotnego, pełnego klonów Jeden za Wszystkich, aż po szaleńczą magię Ultra Rapid Fire. Nadszedł czas na pojawienie się w rotacji kolejnego trybu gry: Legenda o Królu Poro jest już dostępna!
[](http://am-a.akamaihd.net/image?f=https://news-a.akamaihd.net/public/images/articles/2016/september/rgm-lotpk/pl_PL_RGM_WeeklyModeForecast_Hero_Updated_PL.jpg&resize=1093:)Powtórzmy podstawowe informacje o tym trybie, aby odświeżyć wam pamięć:
Nie zapomnijcie, że możecie używać sygnałów na królu, co ułatwia koordynowanie wspólnych oblężeń lub ataków skierowanych przeciwko jego królewskiej mości. Podobnie jak w przypadku wszystkich trybów gry w kolejce rotacyjnej, również tutaj tak dostosowaliśmy maestrię bohaterów, abyście mogli zdobywać do niej punkty. Możliwe będzie też zdobywanie kluczy za zwycięstwa oraz skrzyń z łupami za otrzymywane przez was (albo przez członków waszej grupy) oceny S-, S i S+.
Legenda o Królu Poro jest już dostępna i pozostanie aktywna do wieczora w poniedziałek (tryb wyłączymy wczesnym rankiem we wtorek, najpewniej między 1:00 a 3:00 godziną).
Na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy będziemy eksperymentować z kolejką rotacyjnych trybów gry, zmieniając dostępne tryby albo ich kolejność. Jak zawsze czekamy na wasze uwagi i opinie, więc dajcie nam znać, co myślicie. Dobrej zabawy i powodzenia, spotkamy się na pokrytym śniegiem polu bitwy Legendy o Królu Poro!
Twoja reakcja na nasz wpis: