
Kolczasta Kolczuga
Statystyki przedmiotu
Ścieżka budowania
Podobne przedmioty w kategorii
Championowie budujący ten przedmiot (34)
Poniżsi championowie budują Kolczasta Kolczuga w swoich optymalnych buildach. Procent wygranych dotyczy danej roli.
Taric
Rammus
Warwick
Thresh
Rell
Leona
Urgot
Shen
Braum
Ornn
Malphite
Maokai
Illaoi
Poppy
Dr. Mundo
Blitzcrank
Nunu & Willump
Sejuani
Skarner
Cho'Gath
...i 14 innych championów
Kiedy budować Kolczasta Kolczuga?
Kolczasta Kolczuga jest przedmiotem dajacym Zdrowie, Pancerz. Koszt 2450 golda sprawia, ze jest przystepny na wczesnych etapach gry. Aktualnie 34 championow buduje ten przedmiot w swoich optymalnych buildach.
Alternatywy
Jesli szukasz podobnych statystyk, rozważ: Złota Szpatułka, Void Immolation, Wiedźmi Kapelusz Woogleta, Moc Trójcy, Kolosalna Hydra. Kazdy z tych przedmiotow oferuje podobne statystyki (Zdrowie, Pancerz), ale rozni sie unikalnymi efektami pasywnymi i aktywnymi.
FAQ
Ile kosztuje Kolczasta Kolczuga?
Kolczasta Kolczuga kosztuje 2450 sztuk złota w League of Legends.
Kiedy kupić Kolczasta Kolczuga?
Kolczasta Kolczuga jest silny na championach potrzebujących Zdrowie i Pancerz. Buduj jako kluczowy przedmiot gdy potrzebujesz tych statystyk.
Z czego buduje się Kolczasta Kolczuga?
Kolczasta Kolczuga buduje się z: Kamizelka Cierniowa, Kamizelka Kolcza, Rubinowy Kryształ.