Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

KMT w Team Roccat

Stało się. Aktualnie najlepsza polska drużyna League of Legends nie jest już bez dachu nad głową. Chłopaki z Kiedyś Miałem Team postanowili związać się z producentem sprzętu dla profesjonalnych graczy – firmą ROCCAT. Według oficjalnej strony rozgrywek League Championship Series, zespół występować będzie pod nazwą Team ROCCAT, a miejsce liter KMT zajmie logo sponsora.

Team Roccat w pełnym składzie

Wydaje się, że utworzenie własnej organizacji przez zawodników Kiedyś Miałem Team to najlepsze rozwiązanie w obecnej sytuacji. Po wielu problemach związanych z dołączaniem do organizacji e-sportowych, Polacy zdecydowali się założyć własną organizację, a Roccat objął nad nimi sponsoring tytularny. Na łamach portalu pisaliśmy o sytuacji związanej z dołączaniem zawodników do GF-Gaming oraz Astana Dragons. Dodatkowo w kuluarach mówiło się o rozmowach prowadzonych pomiędzy zespołem Remigiusza “Overpowa” Puscha z Natus Vincare. Z ciekawostek należy dodać, że tę organizację również założyli zawodnicy, jednakże nie LoLa, a Counter Strike’a 1.6. Niestety Ukraińcy nie byli w stanie dogadać się z naszymi chłopcami i rozmowy zostały zerwane. Spekulacji wśród fanów League of Legends było naprawdę wiele, lecz gracze zgodnie im zaprzeczali, mówiąc, że na wszystko przyjdzie czas.

 

Skład Team ROCCAT:

  • Marcin “Xaxus” Mączka – Top
  • Marcin “Jankos” Jankowski – Jungle
  • Remigiusz “Overpow” Pusch – Mid
  • Paweł “Celaver” Koprianiuk – AD
  • Oskar “Vander” Bogdan – Support

 

Riot Games wyprzedził oficjalne informacje podawane przez byłe Kiedyś Miałem Team i na swojej stronie umieścił zespół Team ROCCAT, w którego składzie znajdują się gracze Kiedyś Miałem Team. W świetle ostatnich afer związanych ze sprzedawaniem slotów przez organizacje, to rozwiązanie wydaje się najlepsze. W końcu jak mówi stare polskie przysłowie, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Miejmy nadzieję, że wkrótce nowa organizacja podąży śladami NaVi i również stanie się światową potęgą.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.