Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Turniej UMCS Tournament 2017: Reborn – już w kwietniu!

Po dwuletniej przerwie powraca renomowany polski turniej UMCS w Lublinie. Organizatorzy zapewniają szeroki wachlarz dostępnych gier – poza LoL-em, grać można również w CS:GO, Hearthstone, Overwatch oraz FIFA 17.

Impreza odbędzie się w lublińskim Uniwersytecie Marii Składowskiej-Curie na wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki. Oczywiście nie trzeba studiować na tej uczelni, by móc wziąć udział. Wydarzenie zaplanowane jest na dni 8-9 kwietnia, a uczestnictwo w turniejach wymaga drobnej opłaty. Koszty wejściówek przypadku League of Legends wynosi za drużynę 50zł w trybie online, a w trybie offline 100zł.

nagroda

Oczywiście opłata wstępna przynosi ze sobą wiele nagród. Powyższa grafika przedstawia całkowitą wartość nagród w zależności od zapisanych drużyn. Ponadto organizatorzy zapewniają o dodatkowych nagrodach rzeczowych. Szczegóły na ich temat poznamy w niedalekiej przyszłości.

Kliknij tutaj, by zapisać swoją drużynę.

Kliknij tutaj, by poznać dokładny regulamin turnieju.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnym profilu turnieju: KLIK.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.