Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Team Vitality oficjalnie prezentuje swój nowy roster

Jedynymi zespołami EU LCS, o których nie było dotychczas za wiele wiadomo pod względem przeprowadzonych transferów były Team Vitality i Giants Gaming, które dotychczas jedynie traciły swoich zawodników. Teraz natomiast obie drużyny opublikowały oficjalne informacje na ten temat.

Jak się okazuje udostępnione przez obie drużyny informacje są ze sobą bezpośrednio powiązane. Zaczynając jednak od rosteru Team Vitality należy powiedzieć, że jedynym zawodnikiem ze starego składu tego zespołu, który pozostał związany z organizacją jest francuski top laner Lucas “Cabochard ” Simon-Meslet. Cała reszta nowego rosteru Team Vitality to zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie byli związani z Giants mocno przyczyniając się do sukcesu tej organizacji jakim niewątpliwie było wywalczenie sobie miejsca w EU LCS. Dla przypomnienia na jungli występować będzie zatem Erberk “Gilius” Demir mający za sobą występy na poziomie LCS w takich zespołach jak Elements, FC Schalke 04, czy Unicorns of Love i który co ciekawe miał okazję zaprezentować się na Mistrzostwach Świata sezonu 2014 pełnią rolę rezerwowego w SK Gaming. Na środkowej alei zobaczyć będziemy mogli natomiast Włocha Daniele “Jiizuké” di Mauro, który większość swojej dotychczasowej kariery spędził występując w Team Forge między na poziomie EU Challenger Series.Duet na dolnej alei tworzyć będą natomiast utalentowany portugalski marksman Amadeu “Minitroupax” Carvalho, a także nasz rodak Jakub “Jactroll” Skurzyński, który stał jednocześnie trzecim polakiem mającym zapewnione występy w wiosennym splicie nadchodzącego sezonu EU LCS. Z okazji ogłoszenia nowego rosteru Team Vitality przygotowało specjalny materiał wideo, który znaleźć możecie poniżej:

Póki co nie wiadomo jacy zawodnicy będą tworzyć roster Giants na sezon 2018.

Zarówno o tej jak i wszystkich innych zmianach na europejskiej scenie przeczytać możecie we specjalnym wpisie przygotowanym z okazji trwającego właśnie okienka transferowego.
 

źródło: https://vitality.gg/en/news/new-league-of-legends-team

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.