Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rogue pozyskuje pierwszych zawodników do swojego drugiego zespołu

Dopiero co występujące w LEC Rogue ogłosiło, że druga drużyna tej organizacji występować będzie w polskiej Ultralidze, a już zgodnie z zapowiedziami ogłoszone zostały pierwsze informacje związane ze składem akademii tego zespołu.

Dwoma już ogłoszonymi zawodnikami z poza Polski są dwaj Szwedzi – top laner Finn “Finn” Wiestål w ostatnim czasie występujący w hiszpańskiej lidze w barwach Moviestar Rides, a także mid laner Emil “Larssen” Larsson, który w letnim splicie miał okazję zadebiutować w oficjalnym spotkaniu na poziomie LCS w barwach H2k-Gaming.  Częścią Rogue Academy będzie jeszcze jeden Szwed, a mianowicie pełniący rolę trenera Marcus “Blumigan” Blom, który w przeszłości w różnych rolach współpracował chociażby z takimi zespołami jak Fnatic, Giants Gaming czy Dark Passage.

Jedynym na razie ogłoszonym Polakiem wchodzącym w skład tego zespołu jest doświadczony support Oskar “Vander” Bogdan, który miał okazję występować na poziomie LCS w barwach Team Roccat, H2k-Gaming, Team Vitality czy FC Schalke 04. W kończącym się już okienku transferowym nie udało mu się jednak znaleźć miejsca w LEC stąd jego obecność w Rogue Academy. Spodziewać możemy się, że kolejni zawodnicy ogłoszeni w najbliższej przyszłości również będą pochodzić z Polski.

źródło: =https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1094638860718663&id=572235492959005 https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1094510577398158&id=572235492959005

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.