Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przyszłość Fantasy

Wiosenny split LCS oraz LEC już niedługo. Z tej okazji chcielibyśmy pomówić o Fantasy LCS/LEC i naszych planach na najbliższą i dalszą przyszłość.

Tu Chris „Riot Commish” Greeley, komisarz LCS. Wiosenny split LCS oraz LEC już niedługo. Z tej okazji chcielibyśmy pomówić o Fantasy LCS/LEC i naszych planach na najbliższą i dalszą przyszłość.

Przez ostatnie dwa lata Fantasy co prawda działało, jednak nie mieliśmy szansy na poświęcenie mu większej uwagi i ulepszenie związanych z nim doświadczeń. Fantasy nie było naszym priorytetem i nie mieliśmy żadnego planu na przyszłość. Produkt miał po prostu działać. Pilnowaliśmy tylko, aby strona nie padła. Można powiedzieć, że wszystko trzymało się na taśmę klejącą. Ale zasługujecie na więcej.

Wiem, że ludzie będą pytać, dlaczego tak zaniedbywaliśmy Fantasy. Nie mam niestety dobrej odpowiedzi. Zbudowaliśmy Fantasy na starej platformie, która nie daje wielu możliwości (o czym doskonale wie każdy, kto czekał na przetworzenie gry FOX/CG w czasie letniego splitu). Platforma nigdy nie była naszym priorytetem.

Aż do teraz.

Robimy kolejny krok w historii Fantasy. Aby to jednak uczynić, musimy zamknąć istniejącą platformę Fantasy na czas wiosennego splitu. Rozumiemy, że wiąże się to z niedogodnościami dla fanów Fantasy, za co przepraszamy. Jakość oferowanego produktu nie była wystarczająco zadowalająca, dlatego zamiast poświęcać czas na naprawę Fantasy, chcemy w pełni skupić się na stworzeniu przyszłości produktu od podstaw. Nawet w swojej obecnej formie Fantasy wymaga zespołu, który uruchomi stronę na nadchodzący sezon i będzie zarządzać nią każdego tygodnia. W przyszłości będziemy bardzo potrzebować ich pracy, dlatego nie możemy marnować ich cennego czasu na utrzymywanie starej strony Fantasy przy życiu. Niektórzy pewnie zapytają, dlaczego nie zatrudnimy więcej pracowników (tu wstaw swój ulubiony mem o małym niezależnym studiu), co pozwoliłoby nam na jednoczesne istnienie strony Fantasy i tworzenie jej nowej wersji. Greg „Ghostcrawler” Street udzielił na to pytanie najlepszej odpowiedzi, dlatego po prostu wstawię link.

Przez ostatnie kilka miesięcy zastanawialiśmy się, jak możemy uczynić Fantasy LCS lepszym. Prowadziliśmy wewnętrzne rozmowy i spotykaliśmy się z potencjalnymi partnerami. Pragniemy dostarczyć nowego doświadczenia Fantasy, które docenią fani LCS oraz LEC. Śledźcie stronę lolesports.com w czasie wiosennego splitu. Planujemy wówczas zdradzić więcej szczegółów dotyczących przyszłości Fantasy.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.