Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pasha otwiera zainfekowany robactwem prezent od fana

O ile sam Pasha nie jest związany z League of Legends, o tyle chyba każdy fan e-sportu w Polsce powinien go kojarzyć. Niestety po IEM-ie natrafił on na dość niecodzienną i jednocześnie wyjątkowo smutną sytuację – dostał od fana specjalny prezent – napój energetyczny z unikalnym designem. Niestety prezent okazał się pułapką, co możecie zobaczyć na poniższym materiale filmowym:

https://www.youtube.com/watch?v=WzCU7z06OEc

EDIT:
Pojawiła się informacja od osoby, która rzekomo dała Pashy puszkę:

TO BYŁEM JA

Ja jestem “terrorystą”, który dał mu napój.

Sam napój pochodzi z firmy http://www.trinkflaschen24.de/ – robią wiele dodatkowych rzeczy z logiem Team Biceps.

Dałem jednego z nich Pashy, jako miły prezent, aby go pocieszyć po przegranej w turnieju. Podróżowałem aż z Austrii do Katowic (z moją dziewczyną), aby zobaczyć, jak pójdzie Virtus Pro.

Jeśli cokolwiek było złego z napojem – serdecznie przepraszam. Jednak puszka była zamknięta, a data ważności jeszcze długa (aż do końca 2015). Dodatkowo nie myślę, że to był robal, a raczej jakieś pozostałości po procesnie produkcji – tak naprawdę nie wiem – ja tylko zamówiłem puszkę i nigdy nie otwierałem.

Proszę – wstrzymajcie się więc z teoriami spiskowymi.

PS: oto dowód, że to ja przekazałem mu puszkę: zamówiłem też sportową butelkę z tej samej firmy. Pasha podpisał ją dla mnie po tym jak dałem mu napój: http://imgur.com/7P1CUOb

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.