Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy stwór w Jungli, Reaper Soraka oraz buff Nocturne’a

Na serwerze testowym PBE pojawiła się po kilkudniowej przerwie nowa aktualizacja, jednak tym razem nowy patch nie przynosi zbyt wielu nowych zmian. Omawianie nowości zacznijmy więc od tego, że nowy skin do Soraki (Reaper Soraka), którego kolory zostały dość znacząco zmienione.

W jednej z poprzednich aktualizacji zmianie uległo E Singeda (jeśli uda nam się przerzucić przeciwnika za pomocą W w stworzoną wcześniej przez nas spowalniającą strefę, to zostanie on dodatkowo zesnarowany) i w związku z tym w najnowszym patchu zaktualizowane zostało VFX tej umiejętności.

Nowy potwór wprowadzony wraz ze presezonowymi zmianami – ” Scuttle Crab” doczekał się w końcu własnego wyglądu (dotychczas używał on grafiki zjaw ze starego Summoner’s Rift), który możecie zobaczyć poniżej (nie wszystkie efekty graficzne zostały już wprowadzone na PBE).

[Strefa przyspieszająca naszych sojuszników (jest to tylko zastępcza grafika jako, że faktyczna nie została jeszcze wprowadzona]
[Strefa przyspieszająca przeciwników]

Jedno z ulepszeń Smite’a powodujące, że użycie tego Summoner Spella rani także wszystkie pobliskie wrogie potwory/miniony, które podobnie jak wspomniany wcześniej krab, pojawiło się wraz z presezonowymi zmianami zostało wzmocnione w taki sposób, że przy użyciu Smite’a przywraca ono także 20% brakującego HP i Many.

Jeśli chodzi o presezonowe nowości to zmieniona została jeszcze jedna rzecz, a mianowicie od teraz nowy atak  Inhibitor towerów (promień lasera) będzie także spowalniał cel o 10%.

W najnowszym patchu znalazło się jeszcze miejsce dla jednej zmianie w balansie:

Nocturne

Unspeakable Horror ( E) nocturnee
  • Nocturne od teraz będzie zyskiwał duży bonus do Movement Speedu jeśli będzie się on poruszał w kierunku przestraszonego przeciwnika
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.