Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Naklejki GIF Mistrzostw są już dostępne na Giphy!

Wyślij tło, dodaj naklejkę i zbieraj głosy.

W tym roku nawiązaliśmy współpracę z grafikami z Giphy Studios i stworzyliśmy ponad 40 gifowych naklejek z okazji Mistrzostw Świata League of Legends 2016. Naklejki zawierają wszystko: od emotek maestrii, przez wyrażające różne reakcje twarze najlepszych zawodników Mistrzostw, po logotypy drużyn. Wszystko animowane w klasycznym stylu Giphy.

Przestań ograniczać się do marzeń o własnych memach. Wykonaj krok po kroku proces opisany przez naszych przyjaciół z Giphy, aby już teraz uzyskać dostęp do pełnego katalogu naklejek Mistrzostw 2016:

Krok 0:

Najpierw przejdź na giphy.com i wyszukaj GIF-a, którego chcesz edytować. Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby pobrać GIF-a na swój komputer albo skopiuj adres URL.

Krok 1:

Przejdź na giphy.com/create/gifeditor.

Krok 2:

Dodaj GIF-a do edytora, przeciągając i upuszczając plik ze swojego komputera albo wklejając adres URL.

Krok 3:

Kliknij zestaw naklejek League of Legends.

Krok 4:

Przewijaj w dół, by przeglądać naklejki, a następnie kliknij, by dodać wybraną naklejkę do oryginalnego GIF-a. Jeśli zobaczysz, że naklejka ma zielone tło z białym haczykiem, oznacza to, że naklejka została prawidłowo dodana.

Krok 5:

Powtórz poprzedni krok, aby dodać więcej naklejek.

Krok 6:

Po zakończeniu dodawania naklejek przewiń z powrotem na górę, aby podejrzeć GIF-a z wybranymi naklejkami. Możesz dostosować rozmiar i pozycję każdej naklejki albo usunąć naklejkę, klikając „x”.

Krok 7:

Gdy zakończysz edycję, przewiń na sam dół i kliknij „Create GIF”.

Krok 8:

Gdy GIF zostanie wysłany na giphy.com, zobaczysz finalną wersję GIF-a. Teraz możesz opublikować swojego GIF-a na kilka sposobów:

a. Skopiuj i wklej adres URL.
b. Kliknij prawym przyciskiem myszy GIF-a i zapisz go na swoim komputerze.
c. Skorzystaj z przycisków stron społecznościowych, aby publikować na wybranych platformach.
d. Skopiuj i wklej osadzony kod na blogu albo stronie internetowej.

Od dziś do 4 października ekskluzywne filtry, ramki i tła Mistrzostw znajdziesz także w aplikacji Giphy Cam na iOS. Dobrej zabawy i powodzenia! Niech wasze memy z Mistrzostw będą odjechane.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.