Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Beta Starcia — dziękujemy!

Bardzo dziękujemy za udział w becie Starcia — dostaliśmy od wszystkich mnóstwo uwag. Pomogliście nam dokładnie przetestować produkt przed globalną publikacją w przyszłym roku. Naprawdę nie dalibyśmy sobie z tym rady bez was.

Dla przypomnienia, jeśli podczas weekendu udało wam się wygrać w drabince, dostaniecie jedną z poniższych ikon — powinny pojawić się na waszym profilu w ciągu kilku najbliższych tygodni!

Wiemy, że podczas bety wystąpiły pewne problemy techniczne, dlatego zrefundujemy wszystkie Bilety kupione za niebieską esencję lub Riot Points (wykorzystane oraz niewykorzystane). Jeszcze raz dzięki za wasze opinie i za pomoc w sprawieniu, by Starcie stało się lepsze dla wszystkich. Postaramy się usunąć wszelkie błędy przed światową premierą. Jeśli nie otrzymacie refundacji wydanych NE/RP do 31 stycznia 2018 r., skontaktujcie się ze Wsparciem Gracza.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.