Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

System maestrii (mainów) bohaterów jest aktywny!

Dzięki maestrii bohaterów będziecie teraz otrzymywać punkty, rangi i nagrody za postacie, którymi gracie. Jeśli chcecie pokazać innym, że waszymi ulubionymi bohaterami są Swain czy Twitch, teraz możecie to zrobić!

JAK DZIAŁA TEN SYSTEM?

Po zakończeniu meczu w League dostaniesz punkty dla swojego bohatera, wyliczone na podstawie osiągnięć twojej drużyny i własnego wkładu w grę. Po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów wejdziesz na kolejny poziom maestrii tego bohatera i otrzymasz nagrody.

Rangi

Najedź kursorem na pasek punktowy specjalizacji bohatera na ekranie po zakończeniu meczu, żeby zobaczyć rangę przyznaną przez nasz nowy system. Przy ocenianiu bierze się pod uwagę następujące rzeczy: skuteczność gry tym bohaterem oraz miejsce, gdzie nim grano.

Awans

Na swoim profilu w grze znajdziesz nową statystykę, która przedstawia punkty maestrii, będące sumą wszystkich jej rang.

NAGRODY

Maestrię bohaterów zaczynamy od pierwszych pięciu rang każdego odblokowanego bohatera. Oto herby, które twój bohater zdobędzie po każdym awansie:

1. KRĄG

2. KRĄG

3. KRĄG

4. KRĄG

Odznaka ekranu wczytywania
Własna emotikonka
Banner komunikatu zabójstwa

5. KRĄG

Odznaka ekranu wczytywania
Własna emotikonka
Banner komunikatu zabójstwa

POCZĄTEK

Funkcja ta pojawi się w wersji testowej już 11 marca. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, uruchomimy betę w pojedynczym regionie, skupiając się na zwykłych kolejkach w Summoner’s Rift, aby zapewnić stabilność nowej funkcji. Zapoznamy się z waszymi opiniami i będziemy was powiadamiać o postępach.

Uprawnienia

Wszyscy przywoływacze, którzy doszli do co najmniej piątego poziomu mogą otrzymywać punkty maestrii. Na razie opcja ta obejmie jednak wyłącznie zwykłe mecze na Summoner’s Rift.

Przyszłość

To dopiero początek maestrii bohaterów. W miarę rozwijania systemu będziemy odblokowywać dodatkowe kręgi i nagrody!

*Tłumaczenia użytych terminów nie są jeszcze ostateczne i mogą ulec zmianie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.