Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wybrano gospodarzy Mistrzostw Świata w latach 2019-2021

Wprawdzie jeszcze nie zakończyły się nawet tegoroczne Mistrzostwa Świata, jednak już teraz Riot zdążył oficjalnie ogłosić jakie regiony będą gospodarzami tego turnieju w trzech nadchodzących latach.

W sezonie 2019 Mistrzostwa ponownie zawitają do Europy i choć póki co nie znane są dokładne szczegóły związane z miastami, w których będą one rozgrywane, to już teraz wiadomo że ich finał rozegrany zostanie na znajdującej się w Paryżu AccorHotels Arena. Przy okazji tego ogłoszenia Riot zapowiedział również, że w najbliższym czasie (początek listopada) możemy spodziewać się również większej ilości informacji na temat przyszłości EU LCS.

W kolejnym roku jubileuszowa, dziesiąta odsłona tego turnieju podobnie jak w tym roku rozegrana zostanie w Azji bo na jej gospodarza wybrane zostały Chiny. Natomiast w 2021 roku gospodarzem Mistrzostw Świata zostanie region północno-amerykański, który w przeszłości miał okazję być gospodarzem tego turnieju już trzy razy.

Do tego Riot zapowiedział, że nie wymienione tutaj regiony mogą w przyszłości otrzymać rolę gospodarza innych międzynarodowych turniejów takich jak chociażby Mid-Season Invitational czy All-Stars.

źródło: =https://www.lolesports.com/en_US/articles/2019-2021-world-championship-host-regions

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.