Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Selfie w nowym zespole, Splyce sięga po drugiego junglera

Ostatnie dni okienka transferowego nie obfitowały raczej w zbyt dużą liczbę transferów, jednak dzisiaj pojawiły się dwie dość ciekawe oficjalne informacje.

Europejskie Splyce mimo zebrania już całego podstawowego składu zdecydowało się pozyskać do swojej drużyny chilijskiego junglera Sebastiána “Tierwulf” Andrésa Matelune Cibrario. Zawodnik ten prawie całą swoją profesjonalną karierę reprezentował barwy Kaos Latin Gamers i w łacińsko-amerykańskim regionie był on jednym z bardziej rozpozwanalnych graczy. W Splyce ma on pełnić rolę rezerwowego junglera i póki co nie wiadomo czy europejska drużyna planuje korzystać z jego usług w trakcie sezonu. Transfer obecnie czceka na zaakceptowanie ze strony Riotu.

Natomiast jeśli chodzi o amerykańską scenę to tamtejsze FlyQuest, że zawodnikiem ich drugiej drużyny zostanie nasz rodak Marcin “Selfie” Wolski. O ile Selfie ma docelowo występować w drugim zespole FlyQuest o tyle niektóre wypowiedzi przedstawicieli tej organizacji pozwalają przypuszczać, że istnieje szansa, że dostanie on swoją szansę również w podstawowej drużynie, w której o miejsce w składzie miałby walczyć z Eugenem “Pobelter” Parkiem.

źródło: =https://twitter.com/Splyce/status/1070822696089513984 https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/a3q8xf/flyquest_adds_selfie_to_academy_roster/ https://twitter.com/FlyQuestSports/status/1070726894343999489

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.