Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja zniżek na 2019

W SKRÓCIE: W pierwszych miesiącach nowego roku aktualizujemy działanie naszych wyprzedaży.

W 2019 odświeżamy nasze wyprzedaże. Po pierwsze, skupimy się bardziej na waszych ulubionych promocjach, takich jak Twój sklep, przepustki wydarzeń i Emporium esencji. Przez kolejne kilka miesięcy będziemy eksperymentować z tygodniowymi wyprzedażami.

Ogólnie rzecz biorąc, zwiększy się liczba produktów na wyprzedaży. Zobaczycie też zmianę w kierunku nowszych i lepszych skórek, ale wciąż postaramy się zachować zdrową liczbę bohaterów i klasyków. Niektóre tygodnie będą różnić się od tego, co widzieliście do tej pory.

Oto niektóre z nowych funkcji wyprzedaży tygodniowych, które testujemy:

  • W każdy poniedziałek w południe czasu pacyficznego (21:00 czasu polskiego), w sklepie pojawi się co najmniej 20 przedmiotów na wyprzedaży.
  • Wyprzedaże pojawią się na pierwszej stronie w sklepie pod „Popularnymi przedmiotami” zamiast w harmonogramie ogłoszeń o wyprzedażach (naszą politykę zwrotów możecie zobaczyć tutaj)
  • Wszystko, co kwalifikowało się do tygodniowych wyprzedaży, wczesnych wyprzedaży i Emporium esencji będzie dostępne w wyprzedażach
  • Będziemy mieć do najmniej dwa wyspecjalizowane Emporia esencji rocznie
  • Miesięczne zestawy nie będą częścią rotacji

Dużo czasu minęło, nim zmieniliśmy wyprzedaże, więc będziemy bacznie czytać wasze komentarze!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.