Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery patcha 8.22

Już w nocy z 6 na 7 listopada bieżącego roku na serwery live wprowadzona zostanie aktualizacja 8.22. W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie o 3:00 na czas około trzech godzin wyłączony zostanie cały serwer (jak zawsze w przypadku EUW wszystkie wydarzenia będą miały miejsce trzy godziny później).

Patch 8.22 jest ostatnią aktualizacją wydaną przed tegorocznym przed-sezonem, a co za tym idzie wprowadzane w niej zmiany nie będą zbyt drastyczne. Oczywiście nadal znalazło się w nich miejsce dla poprawek w postaciach, a lista championów które najpewniej zostaną w jakiś sposób zmienione w tym patchu znajduje się poniżej:

Buffy

Nerfy

Inne Zmiany

Nowe Skórki

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 8.22 Patch notes/ zmiany Patcha 8.22

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.