Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Patch 4.10 już jutro

Kolejny z patchy już wkrótce zawita na nasze serwery. Tempo wypuszczanych zmian jest ostatnimi czasy wystarczająco duże, aby mieć wrażenie, że Riot wreszcie zajął się na poważnie balansowaniem rozgrywki. Przeczytajcie oficjalny komunikat dotyczący wejścia patcha:

Przywoływacze, 18/06/2014, o 01:30 czasu polskiego, kolejki rankingowe zostaną wyłączone w przygotowaniu do patcha 4.10. O 03:00 czasu polskiego, serwery zostaną wyłączone, wszystkie jeszcze trwające mecze zakończą się remisem, a statystyki z nich nie zostaną zapisane. Przerwa nie powinna potrwać dłużej niż 6 godzin.

Prawdopodobne zmiany nadchodzącego patcha znajdziecie w temacie Patch 4.10 Patchnotes/ zmiany Patcha 4.10. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z tematami Co czeka nas w patchu 4.10 – zapowiedź Riotu, Rewolucja w itemach dla AD Carry oraz Aktualizacja graficzna Summoner’s Rift wreszcie nadeszła

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.