Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

FC Schalke 04 kompletuje skład na sezon 2020

Jedną z nielicznych e-sportowych drużyn, która posiada miejsce w LEC 2020 i nie skompletowała jeszcze do niedawna swojego składu na nadchodzący sezon było FC Schalke 04. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie jako, że zespół ten oficjalnie ogłosił swój ostatni transfer.

Mianowicie do zespołu oficjalnie dołączył niemiecki jungler Erberk “Gilius” Demir, dla którego będzie to drugie podejście do występów w barwach tego zespołu. Sam Gilius jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, który miał okazję występować na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Europie w takich drużynach jak Unicorns of Love, Elements, Giants Gaming, Team Vitality czy właśnie wspomnianym już Schalke. W ostatnim sezonie na próżno było go jednak szukać w LEC, jako że jego występy w tym sezonie ograniczały się do występowania w Beşiktaş Esports w tureckiej lidze i reprezentowaniu barw Ad Hoc Gaming w niemieckiej lidze.

Rywalem Demira o miejsce w wyjściowym składzie Schalke będzie Lukas “Lurox” Thoma, czyli zawodnik akademii Schalke nie mający dotychczas okazji zadebiutować w LEC.

Pełny skład Schalke na sezon 2020 prezentuje się zatem następująco:

  • Andrei “Odoamne” Pascu – Top
  • Erberk “Gilius” Demir – Jungle
  • Lukas “Lurox” Thoma – Jungle
  • Felix “Abbedagge” Braun – Mid
  • Konstantinos-Napoleon “FORG1VEN” Tzortziou – Bot
  • Han “Dreams” Min-kook – Support

źródło: =https://twitter.com/S04Esports/status/1204471703864258562

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.