Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rift Rivals 2019: NA vs EU

Epicka bitwa Ameryki Północnej z Europą tego lata ponownie rozegra się na Summoner’s Rift. W tym roku Rift Rivals: NA vs. EU powraca do Los Angeles i studia LCS. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 czerwca. Mecze będą rozpoczynały się każdego dnia o 21:00 CEST, a bilety trafią do sprzedaży 29 maja.

W SKRÓCIE

 • Rift Rivals: NA vs. EU powraca do studia LCS w Los Angeles i odbędzie się w dniach 27-29 czerwca.
 • Transmisje będą rozpoczynały się każdego dnia o 20:30, a mecze o 21:00.
 • Bilety będą sprzedawane przez SquadUp od 19:00 29 maja.
 • Format rozgrywek pozostaje taki sam jak w zeszłym roku.

Epicka bitwa Ameryki Północnej z Europą tego lata ponownie rozegra się na Summoner’s Rift. W tym roku Rift Rivals: NA vs. EU powraca do Los Angeles i studia LCS. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 czerwca. Mecze będą rozpoczynały się każdego dnia o 21:00, a bilety trafią do sprzedaży 29 maja. Poniżej wszystko, co powinniście wiedzieć o tym wydarzeniu.

Zaraz, dlaczego Rift Rivals wraca do Ameryki Północnej?

Wiemy, że może to być zaskoczenie dla tych naszych fanów, którzy liczyli na powrót wydarzenia do Berlina. Dlatego chcemy wyjaśnić, dlaczego impreza powraca do Ameryki Północnej.

Ekipa LEC skupia się na zapewnieniu fantastycznego letniego splitu i finałów oraz obowiązkach gospodarza Mistrzostw Świata 2019. Ponieważ organizacja Mistrzostw 2019 to wielka odpowiedzialność i oznacza mnóstwo pracy dla gospodarzy, ekipa EU poprosiła, by w tym roku Rift Rivals ponownie zostało zorganizowane w Ameryce Północnej. Śledźcie Lolesports, gdzie będą zamieszczane dalsze informacje o tym, które miejsca w Europie odwiedzimy podczas Mistrzostw 2019.

Ponieważ zawodnicy z EU będą musieli wybrać się w podróż do Los Angeles, aby wziąć udział w wydarzeniu, LEC ogłosi tygodniową przerwę po Rift Rivals w celu zminimalizowania wpływu podróży graczy na ich formę podczas sezonu rywalizacji.

Szczegóły wydarzenia

Format

format

Taki sam jak na zeszłorocznym Rift Rivals:

 • Faza grupowa: pojedyncze każdy z każdym do 1 zwycięstwa.
 • Finał: wyścig sztafetowy do 3 zwycięstw.

Drużyny

teams

W Rift Rivals wezmą udział po 3 najlepsze drużyny wiosennego splitu z regionów LCS i LEC:

NA:

na
 • Team Liquid
 • Cloud9
 • TSM

EU:

eu
 • Fnatic
 • G2 Esports
 • Origen

Daty i terminy

 • 27−29 czerwca

Transmisje będą rozpoczynać się o 20:30, a mecze o 21:00.

Zaraz, LCS nie ma już meczu o trzecie miejsce? Jak zdecydowaliście, że trzecią drużyną NA będzie Cloud9?

Jak już ogłosiliśmy, wobec braku meczu o trzecie miejsce na początku play-offów powiadomiliśmy drużyny LCS o tym, że zakwalifikujemy dwie drużyny biorące udział w finale oraz wyeliminowaną w półfinałach drużynę z najwyższym wynikiem w sezonie zasadniczym.

Kiedy będą dostępne bilety?

Bilety trafią do sprzedaży o 19:00 w środę 29 maja. Cena wynosi 30 dolarów za bilet jednodniowy lub 80 dolarów za pakiet trzydniowy. Bilety będą sprzedawane przez SquadUp.

Kiedy będzie dostępny harmonogram meczów?

Harmonogram meczów zostanie udostępniony przed rozpoczęciem sprzedaży biletów w środę 29 maja. Aktualne informacje znajdziecie na Lolesports.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.