Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Znamy wszystkich uczestników ligi OGN

Ostatni turniej eliminacyjny, który odbył się w dniach 21-22 listopada wyłonił ostatnie dwa zespoły, które będą miały okazję wystartować w wiosennym splicie koreańskich rozgrywek, pierwszym w odmienionej formie.

Najlepsze w preselekcji okazały się formacje HUYA Tigers oraz Incredible Miracle. Trzeba przyznać, że poziom ostatniej tury zmagań był bardzo wyrównany, o czym doskonale może świadczyć fakt, że żadna z drużyn nie ukończyła go bez wygranej. Obydwie zwycięskie ekipy uzyskały bilans 2-1 natomiast przegrani (Prime ITENJOY oraz Xenics Modslook) zakończyli udział z wynikiem 1-2. Ci ostatni kolejną szansę na dołączenie do elity będą mieli już w letniej edycji, gdyż KeSPA (organizacja zajmująca się najważniejszymi, koreańskimi zawodami) już wspominała o planach rychłego powiększenia ilości uczestników ligi do 10 formacji.

HUYA TigersTymczasem HUYA Tigers oraz Incredible Miracle dołączyły do 6 wcześniej wybranych (na postawie Circuit Points ostatniego sezonu) organizacji: Samsunga, KT, Najina, CJ, SKT oraz Jin Aira. Do tej pory jednak nie znamy oficjalnych składów tych zespołów. Koreańczycy wznowią zmagania na wiosnę (nie jest znany dokładny termin) i do tego czasu wszystkie niewiadome powinny się wyjaśnić.

Przypomnijmy, że po zmianie formatu rozgrywek turniej będzie teraz odbywał się systemem ligowym pod nową nazwą: LoL Champions Korea. Więce możecie przeczytać o tym tutaj: Rewolucja w Korei – nowy system rozgrywek.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.