Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rogue wymienia top lanerów przed meczem z SK Gaming

Jak oficjalnie poinformowało Rogue, drużyna reprezentująca tą organizację wystąpi dzisiaj w LEC w trochę odmiennym niż dotychczas składzie.

Miejsce w wyjściowej piątce zespołu wywalczył sobie powiem szwedzki top laner Finn “Finn” Wiestål. Dla tego zawodnika będzie to kolejne podejście do LEC bo już pod koniec wiosennego splitu dostał on szansę pokazania się w kilku spotkaniach – wtedy nie udało mu się przekonać sztabu szkoleniowego, że jest lepszym wyborem niż Koreańczyk Kim “Profit” Jun-hyung, przez co również letni split rozpoczynał on jako zawodnik występującej w Ultralidze akademii. W tych rozgrywkach Szwed prezentował się jednak na tyle dobrze, że szybko podjęto decyzję o przesunięciu go na stałe do podstawowej drużyny, jednak mimo to dopiero teraz otrzyma on pierwszą szansę na występ w LEC w tym splicie.

W dzisiejszym spotkaniu Rogue z Finnem w składzie zmierzy się z SK Gaming, które również zdecydowało się na przeprowadzenie pewnych zmian w swoim rosterze. Dla obu drużyn będzie to dość ważne spotkanie – oba teamy znajdują się obecnie poza strefą gwarantującą występy w fazie play-off i ewentualna porażka przy coraz bardziej kurczącej się liczbie pozostałych spotkań może okazać się kluczowa w kwestii kwalifikacji do tej fazy.

źródło: =https://twitter.com/Rogue/status/1157215125092425733?s=19

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.