Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w SK Gaming przed 7 tygodniem LEC

Ostatnie tygodnie LEC były niezwykle trudne dla SK Gaming – zespół ten zaliczył w ostatnim czasie niechlubną serię 7 porażek z rzędu spadając tym samym na sam dół tabeli tych rozgrywek.

Nic więc dziwnego, że organizacja ta zdecydowała się na przeprowadzenie pewnych zmian w swoim rosterze przed nadchodzącym 7 tygodniem LEC. Z pierwszego składu odsunięty został koreański mid laner Choi “Pirean” Jun-sik, na którego od momentu jego przejścia do LEC często spadała krytyka i który zdaniem niektórych fanów jest obecnie najsłabszym zawodnikiem na swojej pozycji w Europie. W jego miejsce do pierwszej drużyny został powołany zawodnik akademii Janik “Jenax” Bartels, dla którego będzie to debiut na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Europie.

SK Gaming podejmie w tym tygodniu Rogue i Misfits Gaming i patrząc na sytuację w tabeli wydaje się, że porażka w tych spotkaniach może zamknąć SK drogę do fazy playoff.

źródło: =https://twitter.com/SKGaming/status/1156958468458389506?s=19

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.