Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Roszady na górnej alei w Rogue

Na kolejne przetasowania w swoich drużynach zdecydowało się dzisiaj Rogue, posiadające w swoich szeregach zarówno zespół występujący w LEC jak i zespół występujący w polskiej Ultralidze.

Do tej drugiej drużyny oficjalnie dołączył dzisiaj polski top laner Marcin “iBo” Lebuda, który wielu fanom może być bardziej znany pod pseudonimem IceBeasto. Zawodnik ten ma za sobą między innymi występy w EU Challnger Series w barwach Team Kinguin, czy zdobycie tytułu Mistrza Polski w 0 sezonie Ultraligi wraz z Iluminar Gaming. W poprzednim splicie występował on w hiszpańskiej lidze w barwach Moviestar Raiders, jednak ten okres nie należał do specjalnie udanych w wykonaniu całego jego zespołu, który zakończył wiosenne rozgrywki na 7 z 10 miejsc.

iBo swoje występy w Rogue Esports Club rozpocząć ma już w tym tygodniu w spotkaniach, w których jego nowa drużyna zmierzy się z piratesports i ACITNA PACT. Dołączenie tego zawodnika do REC równoznaczne jest z przynajmniej chwilowym końcem przody z Ultraligą szwedzkiego top lanera Finna “Finn” Wieståla. Ten wraz z dniem dzisiejszym na stałe został włączony do pierwszej drużyny Rogue i przed każdym spotkaniem będzie rywalizował o miejsce w podstawowym składzie z Koreańczykiem Kim “Profit” Jun-hyung iem.

źródło: =https://rogue.gg/news/ibo-is-going-rogue

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.