Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Znamy skład Gambitu na nadchodzący tydzień LCS.EU

Zgodnie z tym co pisaliśmy już w tym newsie, podczas nadchodzącego tygodnia LCS.EU, Gambit Gaming z powodu problemów z wizami nie będzie mógł wystawić aż 4 graczy podstawowego składu. Za pośrednictwem Fantasy LCS Riot zdradził kto (obok NiQa) będzie reprezentował tę drużynę podczas zmagań w Londynie. Roster specjalnie przygotowany na ten tydzień prezentuje się następująco:

FranceCabochardLucas Simon-MesletTop
FranceLoulexJean BurgevinJungle
PolandniQSebastian RobakMid
GermanyFury IIIJakob BurkeAD
FinlandHiivaAleksi KaikkonenSupport

Jak widać, organizacja zdecydowała się dać szansę na pokazanie się graczom, którzy dotychczas nie mieli żadnego (lub prawie żadnego) doświadczenia związanego z e-sportową sceną. Wśród tych zawodników wyróżnia się Jakob “Fury III” Burke, który miał już okazję występować w europejskiej edycji LCS (był on subem właśnie w Gambicie podczas 6 tygodnia poprzedniego splitu).

Jeśli chodzi o osiągnięcia w drabince rankedowej, to obecnie tylko Loulex nie znajduje się w Challangerze na serwerze EU West (jest on w wysokim D1). Z pozostałych najwyższe miejsce w tej lidze posiada Fury III (22 pozycja z 786 punktami), odrobinę gorszy od niego jest Hiiva (44 miejsce – 620 punktów), podczas gdy Cabochatd zajmuje raczej miejsce w dole tabeli (143 z uzbieranymi 306 punktami).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.