Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gambit bez 4 podstawowych graczy w Londynie

Podczas najbliższej, piątej kolejki europejski LCS odwiedzi Wembley Arena. Z podstawowego składu Gambit Gaming wystąpi jedynie niQ, a wszystko to spowodowane jest brakiem odpowiedniej wizy, umożliwiającej przebywanie na terenie Wielkiej Brytanii dla pozostałych czterech zawodników.

Wembley Arena

Wyrobienie odpowiedniej wizy dla Rosjan w tym przypadku zajmuje od trzech do sześciu tygodni, co uniemożliwia występ na Wembley zawodnikom Gambitu. Jak twierdzi zarząd, informacje o przenosinach na wyspy podczas piątego tygodnia tego splitu nie zostały udostępnione im wcześniej. Dowiedzieli się oni o tym jak wszyscy dopiero 22 maja z oficjalnej strony lolesports.com.

W teorii GG mogłoby wystąpić o specjalne, awaryjne wizy dla zawodników na ten event. Wiązałoby się to jednak z ominięciem dwóch innych weeków rozgrywanych już w Kolonii. Zdecydowanie nieopłacalne poświęcanie dwóch tygodni dla jednego w Wielkiej Brytanii powoduje, że zobaczymy bardzo odmieniony skład Gambitu w następnej kolejce.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.