Już wkrótce na wszystkie serwery live zostanie wprowadzony patch 4.5. Aktualizacja ta posiada różne daty premiery w zależności od serwera (wszystkie daty zostały przekonwertowane na naszą strefę czasową), poniżej podajemy godzinę rozpoczęcia prac na największych serwerach, warto jeszcze zaznaczyć, że przewidywany czas w którym serwery nie będą dostępne dla graczy to 6 godzin :
NA:
– 3 Kwietnia o 10:30 wyłączone zostaną rankedy a o 12 (naszego czasu) zamknięty zostanie serwer (oznacza to, że trwające gry zakończą się remisem)
EUW:
– Rankedy zostaną wyłączone w nocy z 2 na 3 Kwietnia o 5:30 naszego czasu, serwer przestanie być dostępny dla graczy o 7:00
EUNE:
– Przygotowania (w tym wyłączenie rankedów) rozpoczną się tej nocy o 2:30, a serwer zostanie zamknięty o 4:00
Jeśli jesteście ciekawi jakie zmiany będzie niósł ze sobą ten patch zapraszam do zapoznania się z naszą listą zawierającą wszystkie zmiany jakie zostały przeprowadzone na serwerze testowym PBE od momentu premiery patcha 4.4
Patch 4.5 Patchnotes / zmiany Patcha 4.5