Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot Fantasy LCS – pochwal się swoim składem

Riot kolejny raz przygotował dla fanów ciekawą niespodziankę – stworzył specjalną stronę na której razem z przyjaciółmi możesz zagrać w wyjątkową ligę LCS Fantasy. O samej funkcjonalności pisaliśmy tutaj.

Większość z Was pewnie wybrała już swoje drużyny marzeń – chcemy aby temat ten stał się mini-przyczółkiem dla każdego gracza LCS Fantasy. Piszcie więc w komentarzach swoje wydraftowane drużyny i opisujcie czym kierowaliście się podczas ich wyboru. Jaka strategia jest Waszym zdaniem najlepsza i na co należy się nastawiać? Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do żadnej z lig zostaw informacje o tym w komentarzu – gwarantujemy, że znajdzie się wielu chętnych, którzy będą chcieli dołączyć do zabawy.Roster Lupusa

fantasy

Podczas draftowania skupiłem się na jednym założeniu – wierząc w potęgę koreańskiego zespołu zdecydowałem się podebrać możliwie najwięcej zawodników z LMQ, którzy moim zdaniem będą rozkręcać się w trakcie trwania sezonu. Dzięki bardzo łatwym meczom w pierwszym tygodniu powinni być w stanie zapewnić mi zwycięstwo. Jako graczy alternatywnych wybrałem mocnych graczy, którzy pozostali w puli po tym, jak wydraftowałem potrzebnych mi graczy głównego składu.

W pierwszym tygodniu moją drużynę czeka ciężka przeprawa:

fantasy1

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.