Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Primetime Draven już dostępny

Nowa skórka do Dravena weszła już na servery live. Pisaliśmy już o niej długo wcześniej, teraz jest dostępna do kupienia. Nowe dzieło Riotu nosi nazwę “Primetime Draven” – w polskim (nieco dziwnym) tłumaczeniu “Draven w Centrum Uwagi”. 

Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ją na PBE wraz ze skinami z serii World Cup – Lucianem, Maokaiem, Twisted Fate’em, Alistarem i Gragasem. Mimo wszystko, “Primetime Draven” nie został stworzony, jak wcześniej myśleliśmy, z myślą o mistrzostwach w Brazylii, a specjalnie na rozpoczynający się dzisiaj event LCS na Wembley Arena.

Pomimo, że Riot zmienił praktycznie wszystkie animacje i mógłby z czystym sumieniem zaliczyć skórkę do legendarnych, jej cena na zawsze będzie wynosiła tylko 975 RP. Jak tłumaczy firma – “obniżamy jej cenę na zawsze, by podziękować wam za zaangażowanie w rozwój esportu”.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.