Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowe skórki już dostępne

Maokai wysuwa piłkę Alistarowi, który wykopuje ją na drugą połowę boiska. Lucian przejmuje ją w sprincie i zaczyna dryblować, to w lewo, to w prawo, skutecznie wymijając obronę! Strzela! Ale zaraz! Cóż to? Twisted Fate odgwizduje faul. Dobiega do połowy i pokazuje Alistarowi czerwoną kartkę za „nieprzepisowe zagranie główką”; zupełnie jak w roku 2006. Gragasowi i tak jest wszystko jedno. Wciąż dobrze się bawi!

Każda ze skórek kosztuje 750 RP, totem – 640 RP, a ikona przywoływacza – 250 RP (dostępna również za 1500 IP do 13 lipca). Skórki nie należą do kolekcji klasycznej, dlatego pozostaną w sklepie przez okrągły rok.

Możecie również świętować tę Szlachetną Grę dzięki Szlachetnemu Zestawowi za 3758 RP (7573 RP, jeśli nie posiadacie bohaterów) od dziś, aż do 13 lipca! W zestawie znajdziecie pięć skórek po pełnej cenie, lecz otrzymacie również totem i ikonę przywoływacza za łączną – wliczoną już cenę 9 RP.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.