Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery patcha 9.2

Już w nocy z 23 na 24 stycznia bieżącego roku na serwery live wprowadzona zostanie kolejna aktualizacja oznaczona numerem 9.2. 

W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie półtora godziny później na czas około 3 godzin zdezaktywowany zostanie cały serwer (jak zawsze w przypadku EUW wszystkie wydarzenia będą miały miejsce 3 godziny później).

Nowy patch przyniesie ze sobą między innymi nowego championa – Sylasa, ale także sporą liczbę zmian w balansie pozostałych postaci. Lista postaci, które najpewniej zostaną zmienione w tym patchu znajduje się poniżej:

Buffy

Nerfy

Inne Zmiany

Nowe Skórki

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 9.2 Patch notes/ zmiany Patcha 9.2

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.