Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Odbanowany Nervarien kontynuuje swój challange

Ponad tydzień temu pisaliśmy o tym, że jedno z kont Nervariena zostało zbanowane na oczach 15-tysięcznych publiki podczas jego streamu. Popularny streamer i YouTuber na szczęście odzyskał swoje ACC i zamierza kontynuować swój challange.

Wyzwanie miało polegać na dojściu do challangera  w 10 dni od świeżego 30 levelu na koncie Nordic East. Po zagraniu dziesięciu gier i ustanowieniu bilansu 9-1 w meczach promocyjnych, Damian został wyrzucony z kolejnego champion selectu, po czym pojawiła mu się wiadomość o tym, że został zbanowany.

Sytuacje dość niejasnego bana udało się jednak wyjaśnić i Nervarien od dzisiaj (godziny 15:00) będzie kontynuował swoją drogę po najwyższy dostępny ranking w League of Legends. Do realizacji swojego celu pozostało mu 9 dni, jego stream na koncie “Chall in 10 Days’ będzie trwał więc co najmniej do następnej soboty.

Nervarien powyższe informacje podał w dość nietypowy sposób, bo w filmiku zatytuowanym “Nervarien Kończy z League of Legends”. Zresztą, zobczcie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=t9DjMjTmsZM

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.