Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Niespodziewana roszada w Fnatic na mecz z Rogue

Jak się okazuje Misfits Gaming nie będzie jedynym zespołem jaki zdecyduje się w tym tygodniu LEC na przeprowadzenie zmian w swoim rosterze (więcej o zmianach w Misfits znajdziecie tutaj), jako że na pewne zmiany zdecydowało się również prowadzące w całym LEC Fnatic.

W ich przypadku zmiany choć dość zaskakujące mają jednak dotyczyć tylko i wyłącznie pierwszego spotkania 5 tygodnia LEC, w którym to zespół ten podejmie Rogue.

W ramach tych zmian szansę na debiut w LEC dostanie szwedzki mid laner Felix “MagiFelix” Boström, który dotychczas był częścią Fnatic Rising. Zawodnik ten już od dłuższego czasu cieszył się opinią bardzo utalentowanego gracza soloQ, który jednak zdaniem wielu miał w przeszłości problemy z prezentowaniem takiego samego poziomu podczas rozgrywek w turniejach offline. W akademii Fnatic prezentował się on jednak na tyle dobrze, że organizacja zdecydowała się na danie mu szansy na debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej w Europie.W podstawowym składzie Fnatic zastąpi on obecnego bot lanera Fnatic Martina “Rekkles” Larssona, a w związku z tą zmianą obecny mid laner zespołu Tim “Nemesis” Lipovšek przeniesie się na jedno spotkanie na dolną aleję.

Zgodnie z zapowiedziami Fnatic roster zespołu powinien wrócić do normalności już w sobotnim spotkaniu z SK Gaming.

źródło: =https://twitter.com/FNATIC/status/1151896827710640128

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.