Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja #2] Misfits Gaming szykuje ogromne zmiany w drużynie LEC

Letni split LEC 2019, podobnie jak wiosenna część tych rozgrywek, jest kompletnie nieudany dla Misfits Gaming, które pomimo posiadania głośnych nazwisk w swoim składzie nie jest w stanie nawiązać równej walki z najlepszymi zespołami z Europy.

Według najnowszych doniesień ze względu na ciężką sytuację drużyny w LEC (zespół ten zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z bilansem 2-6), w najbliższym czasie spodziewać możemy się w tym zespole sporych zmian.

Według najbardziej zaskakującej informacji organizacja ta ma obecnie planować wystawienie w LEC rosteru składającego się tylko i wyłącznie z zawodników Misfits Premier, zajmującego obecnie 3 miejsce w francuskiej lidze. Według tych doniesień Misfits ma nadzieję, że ruch ten pozwoli nie tylko dać szansę zawodnikom występującym na co dzień w akademii, ale jednocześnie posłuży jako bodziec dla graczy pierwszej drużyny, który pozwoli im wrócić na właściwe tory. Ruch ten ma również być jednym z ostatnich kroków jakie organizacja podejmie w celu wyłonienia ostatecznego składu, który będzie reprezentować jej barwy już do końca tego sezonu. Jeśli doniesienia te sprawdzą się to w nadchodzącym składzie roster Misfits Gaming powinien prezentować się następująco:

  • Danny “Dan Dan” Le – Top
  • Thomas “Kirei” Yuen – Jungle
  • Nicolas “Decay” Gawron/ Adam “LIDER” Ilyasov – Mid
  • Matúš “Neon” Jakubčík – Bot
  • Aleksi “H1IVA” Kaikkonen – Support

W najbliższym tygodniu, w którym spodziewać możemy się tych zmian Misfits zmierzy się z Splyce (obecnie 3 miejsce w LEC z bilansem 6-2) i Rogue (obecnie 6 miejsce w LEC z bilansem 3-5).

Wszystko wskazuje na to, że bez względu na to jaki będzie rezultat tego eksperymentu w barwach Misfits nie wystąpi już koreański support Kang “GorillA” Beom-hyun. Te doniesienia pochodzą ze streama byłego junglera Echo Fox Lee “Rush” Yoon-jae. Rush w pewnym momencie swojej transmisji zdradził swoim widzom, że w najbliższą niedzielę planuje wrócić on do Korei, nieopatrznie dodając przy tym iż najpewniej będzie podróżować on w towarzystwie supporta Misfits.

źródło: =https://www.esportsheaven.com/features/sources-misfits-to-field-its-academy-team-in-lec/ https://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/cdieu5/moose_reflects_on_misfits_split_thus_far_and/

Aktualizacja: Misfits oficjalnie potwierdziło doniesienia o zmianach w swoim składzie i już w nadchodzącym tygodniu LEC zawodnicy akademii tej drużyny będą mieli okazję zmierzyć się w najważniejszych rozgrywkach w Europie. Zaskakujący może być natomiast, powiązany z całą sytuacją, wpis na Twitterze dotychczasowego top lanera zespołu Paula “sOAZ” Boyera. W tym wpisie Francuz wyraźnie sugeruje, że nie będzie mu w najbliższej przyszłości dane występować ze swoimi dotychczasowymi kolegami z drużyny, co pozwala przypuszczać, iż sOAZ podobnie jak GorillA definitywnie żegna się w tym tygodniu z Misfits.

źródło: =https://twitter.com/benspoont/status/1151884742268260353 https://twitter.com/sOAZ/status/1151904997791162369

Aktualizacja #2: Misfits oficjalnie potwierdziło, że zarówno Paul “sOAZ” Boyer jak i Kang “GorillA” Beom-hyun opuszczają w dniu dzisiejszym szeregi tej organizacji.

źródło: =https://twitter.com/MisfitsGG/status/1154382611235692549 https://twitter.com/MisfitsGG/status/1154381296984084480

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.