Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nadchodzą zmiany w systemie dystrybucji przedmiotów w TFT

Według najnowszych zapowiedzi już w najbliższym czasie w TFT mają zostać wprowadzone pewne zmiany w systemie dystrybucji przedmiotów.

Po pierwsze po zmianach skrzynki, które dotychczas wypadają z niektórych minionów będą posiadały trzy różne rodzaje – Zwykła, Niezwykła i Rzadka, a same skrzynki w zależności od rodzaju będą mogły zawierać inne przedmioty.

Dodatkowo po zmianach ze skrzynek wypadać będą mogły postacie, które zostaną dodane do naszego ekwipunku (w przypadku braku miejsca w nim zostaną one automatycznie przekonwertowane na złoto), a także nowy przedmiot Neeko’s Help, o którym więcej przeczytać można tutaj.

Wraz ze zmianami wprowadzony ma zostać system, który kontrolować będzie jakie skrzynki będą otrzymywać poszczególni gracze by upewnić się, że są one rozdawane w sposób uczciwy.

Według obecnych planów jeśli testy nie wykażą żadnych większych problemów, zmiany te mają zostać wprowadzone w patchu 9.18.

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/JPnqfEBT-tft-new-item-distribution-system

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.